Buitis, Namai,  Įvairenybės,  Verslas

Gėlių pristatymas Vilniuje – pigiau ir paprasčiau

Ruošiantis vestuvėms ar bet kuriai kitai šventai didžiausia problema tampa laikas. Jo trūksta viskam, tad ne išimtis ir gėlių išsirinkimas, užsakymas bei atsigabenimas. Išsirinkti gėles šventei daug paprasčiau internetu, tai galima padaryti iš anksto, o gėlių pristatymas Vilniuje ir visoje Lietuvoje nėra problema.

Įprasta, kad pristatymo į namus paslaugos yra apmokestinamos, kas daugelį pirkėjų verčia vykti į prekybos vietas patiems, tačiau paskaičiavus turėtų susidaryti kitokia nuomonė. Gėlių pristatymas Vilniuje nėra brangi paslauga, tuo tarpu važiuojant patiems gaištamas laikas, deginamas kuras, neretu atveju tenka susimokėti ir už automobilio stovėjimą arba tenka ilgai laukti viešojo transporto stotelėse, nepaisant to, koks oras. Tiems, kurie brangina savo laiką gėlių pristatymas – puiki išeitis.

Bene dažniausiai gėlės užsakomos antrųjų pusių, siekiant nustebinti, pamaloninti, tačiau taupant laiką ir kai kuriais atvejais pinigus gėlių užsakymas Vilniuje tinka ir ruošiantis šventėms, siekiant atnaujinti savo būstą ar tiesiog norint nudžiuginti save, nes gėlės – smulkus, bet didelę įtaką namų jaukumui ir Jūsų nuotaikai darantis elementas.

Gėlių pristatymas Vilniuje labai paprasta procedūra. Užsakydami gėles į namus, biurą ar kitą Jums patogią vietą turėtumėte tiesiog nurodyti tikslų adresą ir, rekomenduojama, o kartais ir reikalaujama, telefono numerį, kad kurjeris galėtų Jus rasti ir neklaidžiotų veltui. Taip pat, vertėtų iš anksto nurodyti, kokiu laiku Jums patogu sulaukti gėlių pristatymo. Taip išvengsite papildomo derinimo telefonu. Jei norite, kad gėlės būtų pristatytos ne Jums, bet kitam žmogui (ypač jei jis apie tai nieko nežino), turėtumėte žinoti, kada tas žmogus galės priimti Jūsų siunčiamas gėles. Tai gali būti keblu, jei norite neišsiduoti, tačiau turint noro – viskas įmanoma.

Gėlių pristatymas Vilniuje trunka labai įvairiai. Visų pirma, tai priklauso ir nuo Jūsų. Jūs galite derinti pristatymo laiką su gėlių pardavėju ar kurjeriu. Tai gali būti tiek kelių valandų laiko tarpas tą pačią dieną, tiek ir po savaitės ar dar vėliau. Kiek kebliau yra tuomet, jei pageidaujamas gėlių pristatymas ne Vilniaus mieste, o kitoje Lietuvos vietovėje. Pristatymas į nutolusias vietoves (kaimus, sodybas ir pan.) sunkiau derinamas, nes į tokias vietas vykstama ne kas dieną, o tai – papildomas derinimas arba gerokai didesnės pristatymo išlaidos nei kainuotų gėlių pristatymas Vilniuje.

Dažnai dvejojama, ar rinktis gėlių pristatymo paslaugą ar vykti į gėlių saloną ir dėl to, jog nuotraukose gėlės ir puokštės atrodo visiškai kitaip. Iš tiesų, daugeliu atveju nuotraukos yra geresnės kokybės, tačiau tik labai retu atveju užsakovai nusivilia gaunamomis pristatytomis gėlėmis, mat gėlių salonai konkuruoja tarpusavyje ir nori teikti tik aukščiausio lygio paslaugas už priimtiną kainą. Galima daryti išvadą, kad gėlių pristatymas Vilniuje Jums patiks ir net apsimokės!

Parašykite komentarą