Transportas,  Verslas

Siuntos į Angliją stiprina draugystę

Anglija – šalis, kurioje anot įvairių rimtų ar ne visai rimtų informacijos šaltinių lietuvių yra daugiau nei pačioje Lietuvoje. Kiekvienas per minutę net negalvojęs išvardintų bent kelis giminaičius, draugus ar buvusius kolegas, kurie savo dienas leidžia dirbdami Jungtinėje Karalystėje. Natūralu, jog kaskart artėjant rimtesnei šventei pas juos nepriskraidysi, bet nusiųsti dovanėlę žinoma galima. Taip ir kursuoja siuntinukai Anglija-Lietuva ir Lietuva-Anglija maršrutu.

Atrodytų suprantama, jog Anglijoje daiktų ir prekių pasirinkimas yra daug platesnis nei Lietuvoje, tad emigravę giminaičiai vis parveža ar atsiunčia įvairaus gėrio. Tačiau pervežimų įmonės teigia, jog krovininiai automobiliai į Angliją niekada nevažiuoja tušti. Siuntos į Angliją plūsta su lašinukais, močiučių megztomis kojinėmis, lietuviška spauda ar literatūra. Šios nedidelės siuntos gal ir paplonina piniginę, bet tikrai stiprina ryšius ir draugystę.

Anksčiau vienas populiariausių siuntų pristatymo būdų buvo perduoti per keliaujančius draugus ir giminaičius. Tačiau brangstantis bagažo pervežimas, ribojamas svoris nebeleidžia iki galo išnaudoti keliautojų kaip kurjerių. Besikeičianti situacija, atakavusi krizė ir noras, kad siuntos iš Anglijos ir į ją nebūtų pernelyg didelė prabanga, lėmė, jog lietuviai atrado įmones, teikiančias skubių siuntų gabenimo paslaugas būtent iš Anglijos ir į ją. Šioje srityje specializuojančios įmonės siuntas, siuntinius, laiškus surenka iš siuntėjų Lietuvoje ir Anglijoje ir pristato tiesiai gavėjui į rankas. Tai itin patogu ir greita. Pervežimai į Angliją vykdomi du kartus per savaitę, tad jūsų giminaitį ar draugą pasieks greičiau nei siunčiant paštu.

Šią paslaugą labai pamėgo ir perkantys prekes JK el.parduotuvėse. Ne visos el.parduotuvės siunčia tiesiai į Lietuvą, tad perkantiems patogu nurodyti vietą Anglijoje į kurią pristatoma siunta, o tuomet ji perduodama kurjeriams į rankas ir pristatoma į Lietuvą. Taip išsprendžiama nesiuntimo į Lietuvą problema ir sutaupoma pinigėlių.

Ir pabaigai, patarimas ieškantiems kaip nugabenti siuntas į Angliją ar iš Anglijos į Lietuvą. Visuomet pasitikrinkite kam patikite siuntinį. Naudokitės tik patikrintais vežėjais, kurie yra įregistravę savo veiklą. Taip būsite garantuoti, jog siuntos tikrai patikimose rankose.

One Comment

  • Gabrielius

    Siuntos UK per pervežimo firmas žymiai geresnis pasirinkimas. Nes paštu jau ne kartą teko nusivilti. O čia ir kainos prieinamos ir siuntinys saugiai nukeliauja.

Parašykite komentarą