Buitis, Namai,  Laisvalaikis

Gėlės į namus nudžiugins visus!

Tėvo diena, motinos diena, Velykos, gimtadieniai, sukaktys ir jubiliejai – progos, kuomet reikia sugalvoti vis kitokią, įdomesnę ir originalesnę dovaną. Kiekvienąkart darosi vis sunkiau sugalvoti kažką naujo ir įdomaus, tačiau viena aišku, gėlės visada išliks puikiu dovanų sprendimų, ypač, kai jų pasirinkimas toks įvairus! Be to, šiais laikais galima siųsti gėles į namus, tad jei esate kitame mieste nei žmogus, kurį norite pasveikinti, gėlės į namus pats geriausias sprendimas!
O kokias gėles dovanoti geriausia? Žinoma reikia atsižvelgti į tai, kokias gėlės žmogus mėgsta, tačiau yra ir kitų aspektų.
Dažniausiai dovanojamos gėlės yra rožės. Jei ketinate dovanoti raudoną, geriau ją dovanoti mylimam žmogui, nes tai meilės ir aistros simbolis. Geltonos rožės puikiai tiks vadovui, nes jos simbolizuoja turtą ir sėkmę (beje, kai kuriose tautose tai išsiskyrimo simbolis, tad atkreipkite į tai dėmesį). Rausvas rožes puikiai tiks dovanoti draugams, o baltos – tyrumo ir atsidavimo simbolis.

Nors chrizantemos asocijuojasi tik su laidotuvėmis, reikėtų pastebėti, kad jos reiškia tikrai ne vien tik tai. Rytuose chrizantemos yra vienos mėgstamiausių gėlių, kurias dovanojant linkima ilgaamžiškumo bei sveikatos.
Tulpes populiaru dovanoti kovo 8-ąją (moters dieną), tačiau jos simbolizuoja begalinę meilę, todėl mylimam ir branginama žmogui tulpių galite dovanoti bet kada.
Gvazdikai taip pat populiarūs ! Raudoni reiškia susižavėjimą, tad drąsiai galite juos dovanoti savo simpatijai, balti – tyrą meilę.
Irisai nėra tokie populiarūs kaip rožės, tačiau tai tikrai gražios gėlės simbolizuojančios harmoniją bei taiką, tad tokias gėles galite dovanoti susitaikymo proga.
Saulėgrąžos – ypatingos, neįprastos ir labai gražios gėlės, kurias galite dovanoti be kokia proga, bet kokio amžiaus žmogui, nes pasirinkę saulėgrąžas retai kada prašausite pro šalį. Skirtingai nei orchidėjas, kurias patartina dovanoti tik artimiems ir mylimiems žmonėms, nes būtent orchidėjos yra laikomos intymiomis gėlėmis.
Tiesą pasakius su moterimis viskas ir taip aišku, parinkus tinkamą spalvą, žinant kokios daugmaž gėlės išrinktajai patinka, nesunku išrinkti geriausią gėlių variantą, o ką daryti su vyrais? Retas kuris nudžiugtų dovanų gavęs rožių ar saulėgrąžų puokštę. Pasirodo, dažniausiai vyrams dovanojamos gėlės yra anturiai. Jie simbolizuoja vyriškumą, todėl puikiai tinka kaip dovana vyriškosios giminės atstovams.
Taigi, išsirinkite pačias tinkamiausias ir gražiausias gėles ir dovanokite jas savo artimiesiems ir mylimiesiems įvairiausiomis progomis. Jei neturite galimybės padaryti to gyvai, siunčiamos gėlės į namus, taip pat puikus būdas nudžiuginti kitą žmogų.

Parašykite komentarą