Sveikata

Speciali Santariškių medikų misija „Velomaratone“

Gydytojų iniciatyva suburta „Santa.lt“ komanda, atstovaujanti Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikai, „Velomaratone“ dalyvaus su specialia misija. Savo pavyzdžiu medikai nori atkreipti visuomenės dėmesį bei paskatinti sveikai ir aktyviai leisti savo laisvalaikį.
„Santa.lt“ komandą sudaro įvairių sričių specialistai: genetikai, pilvo chirurgai, urologai, ginekologai, anesteziologai-reanimatologai ir kiti. Ši komanda buvo suburta pačių gydytojų iniciatyva, o jų pagrindinis siekis – savo pavyzdžiu paskatinti žmonės įsijungti į sveikos gyvensenos judėjimą.
„Įvairiuose dviračių sporto renginiuose kiekvieną kartą kolegos netikėtai susitikdavo. Tad jiems gimė idėja – atstovauti savo įstaigai įvairiuose sporto renginiuose ir važiuoti už Santariškių klinikas. Tokiu būdu buvo suburta „Santa.lt“ komanda, pasigaminti komandos marškinėliai, vėliavos“, – pasakojo VUL Santariškių klinikų atstovė spaudai Gitana Letukienė.
Santariškių gydytojų suburta komanda ne tik aktyviai sportuoja, bet ir užima prizines vietas dviračių sporto renginiuose. Praėjusiais metais komandos atstovė Česlova Špurienė užlipo ant „Velomaratono“ nugalėtojų pakylos, užimdama pirmą vietą savo amžiaus M45 grupėje. Taip pat komanda yra laimėjusi trečią vietą šių metų pirmajame „Vilniaus Grand Prix“ turo etape. Tuo tarpu gydytojui Albertui Čekauskui šių metų „Velomaratonas“ bus tarsi treniruotė prieš kitų metų rimtus startus dviračių plento lenktynėse.
„Velomaratone“ dalyvauju visų pirma siekdamas paremti pačią aktyvaus gyvenimo idėją, padrąsinti savo kolegas bei visus kitus įsijungti į aktyviai leidžiančių laisvalaikį žmonių būrį. Tačiau pats asmeniškai noriu rimtai pradėti treniruotis dviračių plento varžyboms bei siekti asmeninių rezultatų“, – kalbėjo gydytojas A. Čekauskas.
Rugpjūčio 24 dieną startuosiančiame „Velomaratone“ jau yra užsiregistravusių daugiau kaip 350 komandų, atstovaujančių verslo, viešajam sektoriui, bendruomenėms ar įvairioms iniciatyvoms.
Registracija į renginį vyks iki rugpjūčio 16 dienos. Vaikams siūloma įveikti 2,4 kilometrų važiavimą. Šeimas, draugus ar kolegas kviečiama registruotis į „ERGO“ mėgėjų važiavimą. Norintys pasivaržyti sportininkų tarpe raginami dalyvauti „Quadrum Business City“ ir „Semi-sport“ grupių važiavimuose.
Daugiau informacijos oficialiame renginio puslapyje www.velomaratonas.lt

Parašykite komentarą