Transportas

„GP Transco“ neliko abejinga Ukrainai: jos sutelktos krovinių gabenimo ir logistikos įmonės vos per 72 val. surinko 300 tūkst. JAV dolerių paramą ukrainiečiams

Lietuvių Amerikoje įkurta transporto ir logistikos įmonė „GP Transco“ suvienijo krovinių gabenimo bei logistikos įmonių jėgas ir surinko 300 tūkst. JAV dolerių paramą ukrainiečiams, likusiems šalyje per Rusijos karinę invaziją. „GP Transco“ suburta šešiolikos įmonių grupė JAV, pavadinimu „Krovinių gabenimo ir logistikos profesionalai Ukrainai“ („Trucking & Logistics Professionals for Ukraine“), vos per 3 dienas sutelkė humanitarinę pagalbą nuo karo veiksmų kenčiantiems Ukrainos gyventojams.
„GP Transco“ generalinis direktorius Dominykas Zastarskis kartu su įmonės darbuotojais ėmėsi iniciatyvos ir suskubo padėti nuo karo bėgantiems ukrainiečiams bei koordinavo paramą, kuri padės išlikti nusprendusiems neišvykti iš Ukrainos. Vos paskelbusi paramos iniciatyvą Ukrainos piliečiams, bendrovė „GP Transco“ sulaukė daugybės skambučių, prie šios akcijos nusprendė prisijungti ir kitos žinomos transporto įmonės – mažiau nei per 72 valandas surinkta daugiau kaip 300 tūkst. JAV dolerių parama.
„Ši situacija palietė mus visus. Žiūrime žinias, sekame naujienas, bet dažnai jaučiamės bejėgiai ką nors pakeisti. Šeštadienio rytą man paskambino kolega Sergejus ir paragino imtis veiksmų, padėti nukentėjusiems žmonėms. Ši iniciatyva padėjo suvienyti jėgas ir žaibišku greičiu sutelkti paramą, kuri jau pasiekė Ukrainos organizacijas, besirūpinančias šalyje likusiais žmonėms. Tikiu, kad tokia iniciatyva labai reikalinga, tai puikus pavyzdys, kaip kiekvienas galime prisidėti“, – teigia D. Zastarskis.
Vilniuje esantys darbuotojai inicijuoja bei koordinuoja ne tik finansinę paramą, bet ir saugų Ukrainoje gyvenančių žmonių pervežimą. Savanoriai vyksta prie Ukrainos ir Lenkijos sienos, padeda piliečiams greičiau išvykti iš karo apimtos šalies, rasti prieglobstį bei apgyvendinimą.
„Mane labai sujaudino mūsų darbuotojų atsakingumas, geranoriškumas, transporto ir logistikos įmonių susitelkimas ir bendradarbiavimas. Džiugina ir viso pasaulio žmonių vienybė. Tai tik įrodo, kad, nepaisant mūsų skirtumų, mes gebame susitelkti ir visais įmanomais būdais kovojame su tikruoju blogiu ir negandomis. Ukrainos žmonėms šiuo metu reikalinga parama ir mes padarysime viską, ką galime, kad jiems padėtume“, – sako D. Zastarskis.
Įmonė ragina jungtis visus transporto ir logistikos specialistus, kurie nėra abejingi ir gali padėti. „GP Transco“ sukūrė svetainę (TLPU | Helping Ukraine), skirtą didinti šios srities įmonių informavimą apie situaciją, nurodyti, kur ir kaip jie gali saugiai bei efektyviai aukoti. Taip pat primena, kad pagalbos reikia organizacijoms „Gelbėkit vaikus“, UNICEF ir Raudonajam Kryžiui.

Apie „GP Transco“
Lietuvių emigrantų Amerikoje įkurta transporto ir logistikos įmonė „GP Transco“ teikia saugias ir patikimas krovinių vežimo ir logistikos paslaugas klientams JAV ir Kanadoje. Visa logistika JAV yra valdoma iš biuro Vilniuje, kuriame 80 savo srities profesionalų koordinuoja daugiau kaip 500 vilkikų ir 700 puspriekabių veiklą. „GP Transco“ yra „EPA SmartWay Carrier“ partneris. Penkerius metus yra įtraukiama į „Inc. 5000“ ir „Crain’s Fast 50“ skelbiamus greičiausiai JAV augančių bendrovių sąrašus. „Smart-Trucking“ „GP Transco“ antrą kartą paskelbė geriausia įmone vairuotojams, o „Transport topics“ įvardijo kaip vieną geriausių įmonių logistikos kategorijoje.

Parašykite komentarą