Transportas

GEFCO grupė plėtrą tęsia Vidurio Europoje, Balkanuose ir Vidurio Rytų regione

Vidurio Europa, Balkanai ir Vidurio Rytų zona – tai svarbiausios rinkos, kuriose logistikos grupė GEFCO stiprina savo pozicijas. GEFCO grupės direktoriumi, atsakingu už šią zoną, rengiasi tapti Pierre-Jean Lorrain, anksčiau dirbęs Italijos GEFCO direktoriumi.

Strateginis logistikos srautų centras

Tarp Vakarų Europos, Baltijos šalių ir Rusijos esanti zona GEFCO patraukli dėl gamybos sektoriaus ne tik automobilių pramonėje, t. y. pagrindinėje GEFCO kompetencijos srityje, bet ir aviacijos, energetikos, vartojimo prekių ir pramonės sektoriuose.

GEFCO šio dinamiško regiono teikiamomis galimybėmis pasinaudojo atidariusi dukterines įmones Bulgarijoje (2011 m.), Jungtiniuose Arabų Emyratuose (2013 m.) ir Kroatijoje (2013 m.). Šios įmonės papildė anksčiau šiame regione įkurtas dukterines įmones Austrijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje ir Turkijoje.

Naujai atidaryta dukterinė įmonė Kroatijoje padės sustiprinti ir pagerinti logistikos srautus tarp daugumos kaimyninių šalių, tokių kaip Italija, Slovėnija, Vengrija, Serbija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija. Filialo atidarymas Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Dubajuje, GEFCO įmonei suteiks sąlygas pagreitinti savo verslo plėtrą Vidurio Rytuose, Afrikoje ir Azijoje.

Skirtingų dukterinių įmonių nuolatinis bendradarbiavimas itin tvirtame tarptautiniame tinkle, leis logistikos srautams Europoje judėti žymiai lengviau, o GEFCO įmonei suteiks galimybę padidinti didžiulį regiono logistikos potencialą

Gamybos pasauliui padeda unikali patirtis

Būdama Europos automobilių logistikos lyderė ir gamybos logistikos standartų kūrėja, GEFCO turi sukaupusi žinių, kurios apima visą tiekimo grandinę. Besispecializuodama integruotoje logistikoje, grupė teikia ne tik prekių gabenimo sausuma ir jūromis bei sandėliavimo logistikos paslaugas, bet ir daugkartinių pakuočių srautų valdymo, muitinės inžinerijos ir mokesčių atstovavimo paslaugas savo klientų vardu. Ši patirtis yra taikoma daugumoje sričių, o šioje zonoje, sąlygos, leidžiančios GEFCO įmonei tapti įvairios gamybos logistikos pirmaujančia tiekėja, yra tiesiog idealios.

Pramonės, masinės mažmeninės prekybos ir energetikos sritys yra laikomos augimo centrais, kuriuose grupė, turėdama galimybę nuolat prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų, siekia šiame regione plėtoti savo verslą.

„Mūsų tikslas yra būti kiek įmanoma atidesniems vietos paklausai. Sustiprinę mūsų dominuojančią padėtį automobilių logistikos rinkoje, bandysime pasiekti dar didesnį augimą kituose sektoriuose“, – aiškino naujasis GEFCO regiono prezidentas Pierre-Jean Lorrain.

Iš savo didžiausių klientų visoje zonoje, grupė išskiria tokius visame pasaulyje žinomus buityje naudojamų prekių gamintojus, kaip „Electrolux“, „Schneider Electrics“, „Ford“, „General Motors“, „Volkswagen“ ir „Audi“.

Pirmenybė – prekybai

Vienas iš GEFCO strateginių prioritetų yra sustiprinti savo verslą ne tik Vakarų Europos, Baltijos šalių ir Rusijos zonoje, bet ir daugelyje kaimyninių šalių, kurios laikomos pagrindinėmis ekonominėmis partnerėmis.

GEFCO prisijungus prie Rusijos geležinkelių grupės ir dėl to atsivėrus didelėms galimybėms, tikimasi, kad greičiau išaugs ne tik srautai į Rusiją ir iš jos, bet ir prekyba su šalimis, esančiomis Nepriklausomų valstybių sandraugoje (NVS). Taip pat bus itin svarbus bendradarbiavimas su Vakarų Europos šalimis, tokiomis kaip Prancūzija ir Italija. Vadinasi, remdamasi savo unikaliu integruotu tinklu, GEFCO veiks kaip pagalbininkė, paskirstanti srautus tarp abiejų prekybos zonų.

Norėdama savo zonoje užtikrinti augimą, GEFCO įdarbinimui ieško įvairių sričių darbuotojų, galinčių atlikti valdymo, operacijų ir pagalbines funkcijas.

„Dinamiškai Vidurio Europos, Balkanų ir Vidurio Rytų šalių grupei, išgyvenančiai ekonominių pokyčių procesą, lemta žymiai išsiplėsti. Tad GEFCO savo organizaciją siekia pritaikyti prie to, kas suteikia šiai plėtrai galimybes. Man garbė būti tokių ambicingų planų dalimi, kokius grupė numato šiam strateginiam regionui“, – teigė Pierre-Jean Lorrain.

GEFCO grupė

GEFCO nustato logistikos pramonės standartus. GEFCO veikla apima penkias pagrindines kryptis: pervežimus sausumos keliais, jūrų pervežimus, automobilių platinimą ir atstovavimą tvarkant muitinės ir mokesčių klausimus. Todėl GEFCO pajėgi teikti globalius, naujus vidaus ir tarptautinės bei importo ir eksporto logistikos sprendimus, atitinkančius visą pramonės reikalavimų spektrą. GEFCO grupės atstovybės veikia 150-yje valstybių, ji priklauso didžiausių Europos logistikos kompanijų dešimtukui; 2012 m. jos apyvarta sudarė 3,6 mlrd. eurų, grupėje dirbo 11 200 darbuotojų. Grupė turi 300 veiklos taškų visame pasaulyje. Savo veiklą GEFCO plėtoja Centrinėje Azijoje, Centrinėje ir Rytų Europoje, Vidurio Rytuose, Rytų Azijoje ir Pietų Amerikoje.

Parašykite komentarą