Verslas

Draudimo paslaugos bus teikiamos ir „PayPost“ skyriuose

Draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos paštu. Apsidrausti vairuotojų civilinės atsakomybės ir kelionių draudimais gyventojai nuo šiol gali ir 186 Lietuvos pašto finansinių paslaugų „PayPost“ skyriuose. Ateityje planuojama draudimo paslaugų spektrą plėsti.

„Draudimo paslaugos suteikiamos greičiau ir patogiau – didėja jų pasiekiamumas Lietuvos gyventojams. „PayPost“ skyriai yra patogiose vietose, veikia net ir nedideliuose miesteliuose. Manome, kad draudimo paslaugos pasiekiamumas padidins besidraudžiančių žmonių skaičių“, – mano „PZU Lietuva“ Naujų pardavimo kanalų skyriaus vadovas Rimtas Vaitkunskas.

„Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti plačiausią paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje, kas itin patogu mažesnių miestų gyventojams. Džiaugiamės, jog nuo šiol mūsų klientai „PayPost“ skyriuose galės gauti ne tik tradicines finansines paslaugas, tokias kaip vartojimo kreditą ar pinigų perlaidas, bet ir civilinės atsakomybės bei kelionių draudimą. „PZU Lietuva“ – pirmoji draudimo bendrovė, kurios paslaugas teiksime „PayPost“ skyriuose“, – sakė Lietuvos pašto Finansinių paslaugų departamento vadovė Neringa Knyvienė.

R.Vaitkunskas tikisi, kad draudimo paslaugos pasiekiamumas ypač aktualus nedidelėse Lietuvos vietovėse, kur vidutinio ar vyresnio amžiaus žmonės neturi galimybių draustis internetu, o finansinių paslaugų pasiekiamumas ribotas.

Siekiant paskatinti Lietuvos gyventojus patogiai apsidrausti „PayPost“ skyriuose, vairuotojų civilinės atsakomybės draudimui iki kovo mėnesio 1 d. suteikiama 15 proc. nuolaida naujiems klientams. O kelionių draudimui „PayPost“ skyriuose taikoma 15 proc. nuolaida.

Parašykite komentarą