Verslas

eTAKSI medikams siūlo nemokamas keliones

eTAKSI platformoje nuo vakar pradėjo veikti speciali vairuotojų grupė, kurių automobiliuose įrengtos izoliuotos vietos keleiviams. Nuo šiol eTAKSI platformoje važinėja 15 automobilių su izoliuotomis vietomis keleiviams ir jų nuolat daugės. Tačiau išlieka ir galimybė pasirinkti automobilius su tradiciniais salonais – tam reikės programėlėje pasirinkti, kad nepageidaujate izoliuotų vietų keleiviams.

„Papildomai tai nieko nekainuoja, tiesiog norime, kad žmonės keliaujantys su eTAKSI jaustųsi saugiai. Kelionė tokiu automobiliu Vilniuje kainuoja 0,39 EUR už kilometrą,“ – pasakoja eTAKSI vadovas Andrius Norkaitis.

Negana to, įmonė toliau tęsia savo socialiai atsakingą iniciatyvą ir nuo šios savaitės ėmė remti medikus. Ir svarbiausia, kad prie šios iniciatyvos prisidės kiekvienas, keliaujantis su eTAKSI. Mat komisinis mokestis, kurį platforma ima iš vairuotojų, nuo šiol bus skiriamas nemokamoms medikų kelionėms.

„Kai tik prasidėjo karantinas, nusprendėme neimti komisinio mokesčio, taip paremdami savo vairuotojus. Tačiau įtampai sveikatos apsaugos sistemoje augant nusprendėme padėti ir medikams. Nuo šiol savo komisinį mokestį skirsime nemokamoms medikų kelionėms organizuoti,“ – sako A. Norkaitis.

„Nuo šios savaitės, bendradarbiaudami su SĮ „Susisiekimo paslaugos“ prisidėsime prie to, kad medikų judėjimas taptų patogesnis ir saugesnis. eTAKSI mobiliojoje programėlėje sukūrėme specialiai medikams skirtą nemokamą kuponą „STOP Korona“, kuriuo naudodamiesi jie galės lengvai ir saugiai nuvykti į darbą ar grįžti į namus Vilniaus mieste. Svarbu paminėti ir tai, kad medikus vežios automobiliai, kuriuose įrengtos izoliuotos vietos keleiviams. Šių kelionių metu tarp medikų ir vairuotojų nebus jokio tiesioginio kontakto,“ – sako A. Norkaitis.

Svarbiausia, kad kiekvienas keliaujantis su eTAKSI prisideda prie šios akcijos. Keleiviams nereikia nieko daryti – tiesiog tam tikras procentas nuo jų kelionės atitenka su virusu kovojantiems medikams. Visi medikai bus vežiojami tik su izoliuotais salonais.

eTAKSI pasirūpins tų medikų kelionėmis, kurie neturi galimybių saugiai nuvykti ir parvykti iš darbo nuosavais automobiliais.

Pranešimą paskelbė: Justas Urbonas, MB NOHEADS

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą