Technologijos

„Enerstenos“ Kuro tyrimų laboratorija gavo ISO akreditaciją

Energetikos bendrovės „Enerstenos grupė“ Mokslinių tyrimų ir vystymo centro Kuro tyrimų laboratorijai suteikta tarptautinė akreditacija pagal standartą ISO/IEC 17025:2005. Tai patvirtina, jog laboratorijoje įdiegta realiai veikianti kokybės vadybos sistema, leidžianti teikti techniškai patikimus bei tikslius biokuro tyrimų duomenis ir rezultatus.

„Siekiant gauti Kuro tyrimų laboratorijos akreditaciją, investavome į naujausią tyrimų įrangą ir laboratorijos personalo kvalifikaciją. Ši Kuro tyrimų laboratorija neabejotinai prisideda prie mūsų įmonių grupės produktų tobulinimo ir suteikia naujas galimybes mūsų klientams,“ – teigia UAB „Enerstenos grupė“ generalinis direktorius Virginijus Ramanauskas. Akredituotos laboratorijos kompetencija susijusi ne tik su standartizuotais matavimo metodais, naujausia įranga ir jos nuolatine priežiūra, bet ir tinkamu dalyvavimu vidaus ir išorės kokybės kontrolės programose. „Enerstenos“ laboratorijoje buvo pasiekti vieni geriausių rezultatų tarptautinėje kokybės kontrolės programoje Austrijoje.

Nuo 2014 m. Kaune veikiančioje modernioje kuro laboratorijoje atliekami pagrindiniai biokuro tyrimai, charakterizuojantys esminius kuro kokybės – drėgmės, peleningumo ir šilumingumo – parametrus. Be standartizuotų kietos biomasės tyrimų, užsakovams siūlomos naujų biokuro rūšių išbandymo ir įvertinimo paslaugos. Taip pat aktualūs tampa ir papildomi tyrimai (pelenų lydumo, elementinės sudėties analizės), kurių rezultatai padeda priimti svarbius laiką taupančius ir sąnaudas mažinančius sprendimus dėl technologinių įrenginių priežiūros, korozijos išvengimo, oro taršos.

„Naudojant pažangiausius matavimo metodus „Enerstenos“ laboratorijoje gaunami labai tikslūs biokuro įvertinimo rezultatai, kurie padeda mūsų įmonių grupei dinamiškoje energetikos srityje ieškoti konkurencingų sprendimų ir kurti vis pažangesnes biomasės deginimo technologijas. Darbui su modernia įranga Kuro tyrimų laboratorijoje sutelktas kvalifikuotas personalas, todėl užtikrinamas aukštas teikiamų paslaugų lygis,“ – V. Ramanauskas.

„Enerstenos“ įmonių grupė energetikos rinkoje veikia nuo 2002 m., 2015 m. įkurta UAB „Enerstenos grupė“, kuriai priklauso 9 įmonės. Tai viena didžiausių energetikos įmonių Baltijos šalyse. Įmonė teikia efektyviausius energijos gamybos sprendimus: projektuoja ir gamina biokuro katilus, kondensacinius ekonomaizerius, pakuras ir kitą technologinę biokuro katilinių ir dujinio-skysto kuro katilinių įrangą. Metinė „Enerstenos“ įmonių grupės apyvarta 2015 m. siekė 28 mln. eurų, įmonių grupėje dirba beveik 340 darbuotojų. Be Lietuvos, „Enerstenos grupė“ yra įgyvendinusi projektus Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Danijoje.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą