Technologijos

Technologijų inovatorė „Mellifera“ pristato pažangią DI sukčiavimo aptikimo atvejų nustatymo platformą, kad apsaugotų „fintech“

Technologijų inovatorė „Mellifera“ pristato dirbtinio intelekto (DI)

sukčiavimo atvejų aptikimo operacijomssandoriams) technologija, skirta aukščiausio lygio sukčiavimo prevencijai. Ši platforma užtikrina tikslų sukčiavimo aptikimą atvejų nustatymą realiuoju tikruojurealiuoju laiku analizuodama sudėtingus duomenų modelius ir vartotojų elgseną.

 

Ši naujovė sukurta kaip atsakas į padidėjusią riziką, atsirandančią dėl kurią kelia sukčiavimo strategijųos. Tradicinės taisyklėmis grindžiamos sukčiavimo aptikimo atvejų nustatymo sistemos nespėja tobulėti ir prisitaikyti prie naujovių, todėl dažnai pasitaiko daug klaidingai nustatytų netikrų pavojųteigiamų rezultatųsukčiavimo atvejų.

 

„Mellifera“ dirbtiniu intelektu paremtas užtikrindamas visapusišką apsaugą.

 

„Mūsų dirbtiniu intelektu pagrįsta atitikties platforma yra mūsų veiklos pagrindas, atspindintis įsipareigojimą diegti inovacijas ir užtikrinti saugumą finansų sektoriuje, – sako „Mellifera“ įkūrėjas Artjomas Grivkovas (Artjoms Grivkovs). – Pasitelkdami dirbtinio intelekto galią, mes ne tik sprendžiame sukčiavimo problemą, bet ir nustatome naujus standartus finansinių technologijų srityje.“

 

„Mellifera“ dirbtinio intelekto sukčiavimo aptikimo atvejų nustatymo platforma keičia „fintech“ – sukčiavimo , nuolat mokantis ir prisitaikant prie naujų sukčiavimo taktikų. Skirtingai nuo kitų sistemų, „Mellifera“ platforma yra nuolat plėtojamaevoliucionuoja nuolatinę apsaugą nuo naujausių sukčiavimo strategijų.

 

Sistema integruota su išoriniais duomenų šaltiniais, įskaitant lokacijos geografinės vietos nustatymą, viešuosius įrašus ir finansinių rodiklių stebėjimo sąrašus, siekiant papildyti sandorių operacijų kontekstą. Ši integracija padeda sukurti išsamų galimosų vaizdą ir gerokai padidina sukčiavimo atvejų nustatymoaptikimo, Maltoje, yra technologijų inovatorė, kuri specializuojasi finansų sektoriui skirtų IT sprendimų finansų sektoriui srityje. Daugiausia dėmesio skirdama mokėjimų apdorojimui, kovos su sukčiavimu technologijoms ir pagrindinių inių ų sistemų palaikymui, „Mellifera“ siekia didinti verslo efektyvumą, saugumą ir augimą pasitelkdama pažangiąjąausias ir ekspertų įžvalgas. Veikdama finansinių technologijų rinkoje, „Mellifera“ orientuojasi į skaitmeninę finansinių paslaugų transformaciją.

Parašykite komentarą