IT naujienos

„Canon“ pristato naująjį EOS 1200D skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą

Šiandien „Canon“ pristato EOS 1200D – naują pradedantiesiems skirtą skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, leidžiantį lengviau nei kada nors anksčiau fiksuoti gražias akimirkas ir kurti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. Šis fotoaparatas sukurtas vartotojams, pirmą kartą naudojantiems skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą ir norintiems įspūdingų rezultatų iš karto. EOS 1200D yra pirmasis „Canon“ modelis, parduodamas su mobiliesiems įrenginiams skirta „EOS Companion“ programėle[1], siūlančia naudingų patarimų ir pamokų, padėsiančių išnaudoti visas fotoaparato galimybes.

Naujos programos „EOS Companion“ ir vartotojo vadovo pagalba lengvai perprasite fotoaparato mygtukų išdėstymą ir funkcijas. Programėlės dalyje „Inspire“ (įkvėpimas) gausu specialistų pamokų ir praktinių pratimų, padėsiančių pamažu įgyti fotografavimo įgūdžių. Programėlėje taip pat yra trukdžių šalinimo vadovas, pateikiantis naudingų patarimų, kaip pagerinti nuotraukų kokybę ir išvengti dažniausiai pasitaikančių problemų, kaip neryškios arba perkrautos nuotraukos, taip pat patarimų, kaip fotografuoti žmones ar kraštovaizdžius.

Detalūs vaizdai

Spalvingos, aukštos kokybės nuotraukos užfiksuojamos naudojant 18 megapikselių APS-C CMOS jutiklį ir „Canon“ DIGIC 4 procesorių. Dėl didelių fotoaparato galimybių nuotraukos atrodys lyg gyvos, net padarytos esant prastam apšvietimui. 9 taškų automatinio fokusavimo sistema, naudojanti visame kadre paskirstytus taškus, užtikrina vaizdų detalumą. Nepertraukiamo fotografavimo režimu vaizdus galima fiksuoti iki trijų kadrų per sekundę sparta – idealu, norint užfiksuoti greitai judančius objektus.

Išmanusis automatinis aplinkos parinkimo režimas („The Scene Intelligent Auto mode“), automatiškai parenka geriausią fotoaparato nuostatų derinį.

Judantys prisiminimai – „Full HD“ raiškos filmuotos medžiagos įrašymas

EOS 1200D taip pat kuria įspūdingus „Full HD“ raiškos (1080p) vaizdo įrašus. Daugybė lengvai naudojamų valdiklių, leidžiančių valdyti išlaikymą, fokusavimą ir garso lygį, vystantis įgūdžiams teikia vis daugiau laisvės kūrybingai filmuoti, taigi ypatingas akimirkas galėsite įamžinti kaip tik norite. „Video Snapshot“ režimu galite įrašyti trumpų vaizdo siužetų, automatiškai sujungiamų fotoaparate, ir sukurti vientisą įvykio vaizdo įrašą.

Kūrybiškumas vienu prisilietimu

Mygtuko paspaudimu galite paįvairinti nuotraukas, nes į EOS 1200D įdiegta daug kūrybinių filtrų. Prieš fotografuodami arba nufotografavę vaizdą galite naudoti vieną iš penkių populiarių meninių stilių, pvz., miniatiūros, išgaubto vaizdo ar žaislinio fotoaparato efektą.

Sukurta jums

Kompaktišką ir lengvą EOS 1200D nesunku nešiotis, taigi galėsite išnaudoti kiekvieną galimybę užfiksuoti akimirką. Dideliais, intuityviai išdėstytais fotoaparato valdikliais lengva naudotis ir paprasta perjungti nuostatas, kai fotografuojate judėdami. Į EOS 1200D įtaisytas daug šviesos praleidžiantis optinis vaizdo ieškiklis, padedantis kadruoti nuotraukas, ir 7,5 cm (3,0 col.) skystųjų kristalų ekranas, skirtas fotografuoti „Live View“ režimu, leidžia lanksčiai prisitaikyti prie fotografavimo stiliaus. Aiškus 460 tūkst. taškų raiškos skystųjų kristalų ekranas puikiai tinka peržiūrėti ką tik padarytas nuotraukas ir vaizdo įrašus arba vėliau juos parodyti draugams.

Kai būsite pasirengę pereiti į naują fotografijos lygmenį, tiesiog pakeiskite EOS 1200D objektyvą vienu iš 70 „Canon“ EF objektyvų – kiekvienas jų turi skirtingas galimybes, padėsiančias atskleisti jūsų kūrybiškumą ir padaryti tikrai nuostabių nuotraukų. Naudodami programėlę „EOS Companion“ rasite daugiau informacijos apie objektyvų ir priedų, tinkamų EOS 1200D, asortimentą.

EOS 1200D – pagrindinės savybės:

Didelis jutiklis užtikrina puikią kokybęDetalius vaizdus galite apkarpyti ir išspausdinti dideliu formatuAiškus vaizdas net esant prastam apšvietimuiPaprastas naudoti išmanusis automatinis aplinkos parinkimo režimasIntegruotas funkcijų vadovas ir išmaniesiems telefonams skirta programėlė „EOS Companion“„Full HD“ raiška naudojant „Video Snapshot“Šviesus 7,5 cm (3,0 col.) skystųjų kristalų ekranasĮvairūs kūrybiniai filtrai

Apie „Canon Europe“

Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba 13 500 darbuotojų.

Bendrovė nuo savo įsteigimo pradžios 1937 m. gamina aukščiausios kokybės fotoaparatus. Vėliau „Canon“ išplėtė gaminamų technologijų spektrą ir įsitvirtino kaip pasaulio lyderis tiek vartotojų, tiek verslo segmentuose. Kompanijos gaminami produktai apima skaitmeninius kompaktiškus ir SLR fotoaparatus, transliavimo objektyvus ir nešiojamus rentgeno aparatus bei daugiafunkcinius spausdintuvus. Visiems „Canon“ produktams yra teikiamos pridėtinės vertės paslaugos.

„Canon“ nuolat atlieka tyrimus ir tobulina savo gaminamą produkciją, siekdama pristatyti pačius moderniausius produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų kūrybinius poreikius. Nuo fotografų mėgėjų iki įmonių, užsiimančių profesionalia spauda – „Canon“ suteikia galimybę kiekvienam klientui suprasti ir įgyvendinti savo aistrą vaizdiniams.

„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.

Išsamesnės informacijos apie „Canon Europe“ rasite tinklalapyje www.canon-europe.com. Taip pat „Canon“ galite sekti „Twitter“ socialiniame tinkle @CanonBusinessEU.

[1] Dera su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Programą galite atsisiųsti tik iš programėlių parduotuvių, prieinamų Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA).

Parašykite komentarą