Politika ir teisė

Diana Nausėdienė apie „Active Citizens“: tai prasminga iniciatyva, kuri įgalina žmones pilietinėms veikloms

Diana Nausėdienė trečiadienį Jungtinės Karalystės ambasadoje dalyvavo renginyje, skirtame programos „Active Citizens“ nuveiktiems darbams ir pasiekimams Lietuvoje aptarti, taip pat sutelkti skirtingų institucijų atstovus dialogui ir dalijimuisi gerąja praktika, kaip galima stiprinti bendruomeniškumą ir pilietines iniciatyvas.

Renginyje taip pat dalyvavo Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brianas Olley, Britų tarybos Lietuvoje direktorė Ona Marija Vyšniauskaitė, LTOK Olimpinio švietimo direkcijos vadovė Vita Balsytė, ministerijų, savivaldos ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

Sveikindama susirinkusiuosius Diana Nausėdienė pasidžiaugė susitikimu: „Mes žinome, kad stipriose bendruomenėse gimsta geriausios ir gražiausios pilietinės iniciatyvos. Mums labai svarbu, kad „Active Citizens“ suburia žmones regionuose, kaimuose ir miestuose. Tai sutelkia bendruomenes ir įgalina žmones prasmingoms pilietinėms veikloms. Dėkoju savivaldos ir Seimo atstovams, taip pat visiems savanoriams, kurie atveria duris šiai iniciatyvai. Kiekvienas Lietuvos pilietis, nesvarbu, kuria kalba kalbantis ir kur gyvenantis, yra svarbus.“

Pirmoji ponia padėkojo Jungtinės Karalystės ambasadoriui už paramą šiai prasmingai iniciatyvai ir pasidžiaugė, kad vis daugiau bendruomenių regionuose imasi aktyviai veikti siekdamos joms svarbių tikslų.

Pranešimą paskelbė: Regina Statkuvienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą