Verslas

„Deloitte“ pajamos augo ketvirtus metus iš eilės ir siekė 32,4 mlrd. JAV dolerių

Dėl padidėjusios plataus asortimento klientų paslaugų paklausos, „Deloitte“ pajamos augo ketvirtus metus iš eilės, o bendros „Deloitte“ tinklo bendrovių pajamos už mokestinius metus, pasibaigusius 2013 m. gegužės 31 d., sudarė 32,4 mlrd. JAV dolerių.

Kadangi „Deloitte“ sugebėjimų ir paslaugų paklausa buvo didelė, augo visų tinklo bendrovių ir regionų pajamos (vietos valiutomis), nes klientai siekė įveikti sunkumus ir abejones, kartu investuodami į augimą. Dėl JAV dolerio kurso sustiprėjimo baigiantis „Deloitte“ mokestiniams metams, 3,5 proc. tinklo pajamų augimas buvo didesnis vietos valiuta ir siekė 5,6 proc.

„Besitęsiantis mūsų augimas yra į klientus orientuoto „Deloitte“ požiūrio įrodymas. „Deloitte“ strategiškai investavo į svarbias rinkas, tinkamas bendroves ir talentingus žmones. Dėl to „Deloitte“ padeda dar daugiau klientų orientuotis kintančioje verslo aplinkoje“ – teigė „Deloitte Touche Tohmatsu Limited (DTTL)“ pasaulinio tinklo vadovas Barry Salzberg. „Nepaisant didelių ekonominių svyravimų kai kuriuose regionuose, investuodami į naujoves ir kitas augimo skatinimo priemones, klientai kreipiasi dėl įvairių „Deloitte“ paslaugų ir konsultacijų.“

Dėl pasaulinio lygio „Deloitte“ paslaugų, pritaikytų individualiems klientų poreikiams skirtinguose pramonės sektoriuose ir rinkose, paklausos didėjimo pajamų augimas fiksuojamas jau kelerius metus iš eilės. „Deloitte“ daug investuoja į darbuotojų žinių tobulinimą, kad jie galėtų klientams teikti aukštos kokybės paslaugas. 2014 mokestiniais metais mes remsimės šiomis išskirtinėmis stipriosiomis savybėmis, kad ir toliau padėtume klientams sėkmingai vykdyti veiklą.

Deloitte Tinklo bendrovių regioninis augimas:

Labiausiai išaugo Amerikos regionų pajamos – 6,3 proc. vietos valiuta, o didžiausias augimas užfiksuotas Čilėje (18,1 proc.) ir Lotynų Amerikos bendrovėse (14,3 proc.). Jungtinėse Amerikos Valstijose – didžiausioje tinklo bendrovėje narėje – taip pat užfiksuotas itin didelis augimas, kuris sudarė daugiau nei 80 proc. bendro tinklo pajamų padidėjimo. Daugumos konsultacijų ir technologijų paslaugų augimas taip pat buvo dviženklis.

Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos (EMEA) bendrovių pajamos išaugo 5,6 proc., o Jungtinės Karalystės tinklo bendrovėje, nepaisant sudėtingo ekonominio klimato, užfiksuotas stiprus 8 proc. pajamų augimas. Viduriniųjų Rytų ir Turkijos bendrovių pajamų augimas buvo dviženklis, jį labiausiai lėmė mokesčių ir konsultacijų paslaugų poreikio augimas. Pietų ir Rytų Afrikos bendrovių pajamų augimas buvo stiprus ir bendrai sudarė 8,3 proc.
Azijos ir Ramiojo vandenyno regione pajamų augimas vietos valiuta siekė 3,1 proc., stiprus augimas užfiksuotas ir Indijos, Mauricijaus, Pietryčių Azijos, Korėjos ir Japonijos regionuose – šių bendrovių pajamos išaugo 6,5 proc. arba daugiau.

„Bendrovės vis labiau supranta, kad besitęsianti jų sėkmė yra neatskiriama nuo socialinio progreso, tačiau daugybė iššūkių, su kuriais susiduria visuomenė, yra tokie sudėtingi ir tokio plataus masto, kad jokia organizacija negali jų išspręsti vien savo jėgomis. Vyriausybės, bendruomenės organizacijos ir bendrovės turi bendradarbiauti, kad sulauktume teigiamų pokyčių,“ – tęsė B. Salzberg. „Mes esame įsitikinę, kad „Deloitte“ investicijos ir įnašai į pokyčius bus reikšmingi ir 2014 metais.“

Apie Deloitte
„Deloitte“ yra vadinamos Deloitte Touche Tohmatsu Limited, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovės, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią Deloitte Touche Tohmatsu Limited struktūrą galite rasti www.deloitte.com/lt/apie.
„Deloitte“ teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse, bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis „Deloitte“ įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Apie 200 000 „Deloitte“ darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

© 2013 UAB „Deloitte Lietuva“

Parašykite komentarą