Verslas

Daugiau nei 1000 AIBĖS parduotuvių Lietuvoje ir Latvijoje jau pradėjo švaros akciją

Likus kelioms dienoms iki visą Lietuvą apimsiančios visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2013“, parduotuvių skaičiumi didžiausias prekybos įmonių aljansas AIBĖ, Lietuvoje ir Latvijoje vienijantis daugiau nei 1000 parduotuvių, per abi šalis jau sutvarkė daugiau kaip 300 tūkst. kv. m. ploto.

Net ir atokiausiuose Lietuvos kaimeliuose ši socialinė iniciatyva subūrė daugiau nei 550 parduotuvių įvairiuose miestuose ir miesteliuose. „Kasmet, pasirodžius pirmiesiems pavasario ženklams, vis daugiau žmonių tvarko kiemus, miškus, parkus, pakrantes – tai labai graži iniciatyva, prie kurios jau antri metai jungiamės tvarkydami aplinką šalia parduotuvių bei jų vidų. Juk daugumoje gyvenviečių mūsų parduotuvės yra vienintelė vieta, kur žmonės ne tik apsiperka, bet ir bendrauja tarpusavyje, o tai daryti maloniau nuolat prižiūrimoje parduotuvių aplinkoje. – sako UAB „Aljansas AIBĖ“ verslo plėtros vadovas Aidas Kaubrys – Tokių akcijų įgyvendinimas stiprina bendruomeniškumo jausmą, skatina pilietiškumą.“

Didžiausias parduotuvių skaičiumi Lietuvoje ir Latvijoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ vienija daugiau kaip 300 prekybos įmonių, valdančių daugiau nei 1000 parduotuvių tinklą Latvijoje ir Lietuvoje, prekybininkai sukaupę daug vertingos ir unikalios patirties, kuri naudojama bendram aljanso vystymui. Aljansas AIBĖ šiais metais didžiausią dėmesį skiria parduotuvių AIBĖ prekės ženklo stiprinimui ir plėtrai.

Parašykite komentarą