Verslas

„Vilniaus paukštynui“ – tarptautiniai maisto saugos ir kokybės sertifikatai

AB „Vilniaus paukštynas“ sėkmingai praėjo tarptautinių maisto saugos ir kokybės standartų BRC (Britų mažmeninės prekybos konsorciumo) ir IFS (Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos mažmeninės prekybos asociacijos) auditus. Šie auditai įmonėje atliekami kasmet, remiantis standartų reikalavimais, kurie nuolat atnaujinami ir griežtinami. BRC ir IFS sertifikatų suteikimas reiškia, kad „Vilniaus paukštynas“ atitinka reikalavimus ir gali tiekti produkciją mažmeninės prekybos tinklams visoje Europoje, taip pat Afrikoje, Azijoje, Australijoje ir Amerikoje.

„Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas – mūsų veiklos pagrindas. Keliame sau aukštus reikalavimus, todėl nuolatos peržiūrime procesus, diegiame inovatyvias technologijas, atnaujiname paukštides. Kryptingai susitelkėme į modernizaciją tam, kad nuo lauko iki stalo vartotojui pasiūlytume natūralų ir kokybišką produktą. Atliekami tarptautiniai maisto saugos ir kokybės auditai bei gaunami sertifikatai tik patvirtina aukštą kokybės lygį“, –  sako „KG Group“ įmonių grupės, valdančios Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynus, paukštininkystės verslo vykdomasis direktorius Darius Gudačiauskas.

Kaip pažymi AB „Vilniaus paukštynas“ kokybės vadovė Skirmantė Sokolovskienė, BRC ir IFS – tai ne tik vieni garbingiausių standartų, galiojančių daugelyje šalių ir suteikiančių galimybes į jas eksportuoti gaminamą produkciją. Tai yra griežtas savikontrolės mechanizmas, užtikrinantis nuolatinę produktų kokybę ir saugą bei leidžiantis tobulėti diegiant naujas technologijas.

BRC auditas atliktas „Vilniaus paukštyno“ šviežios mėsos ceche, o IFS auditavimas apėmė visus gamybinius padalinius. Auditų metu buvo vertinami visi gamybos procesai, įskaitant naudojamą įrangą, personalo kvalifikaciją, pirminių žaliavų ir produkto kokybę bei patikimumą, sanitarinius higienos kriterijus, kokybės ir maisto saugos savikontrolės sistemą, paremtą RVASVT principais, ir kt. Tai, kad „Vilniaus paukštynui“ suteikti atnaujinti aukšto įvertinimo BRC ir IFS sertifikatai, patvirtina, kad įmonė sėkmingai atitinka naujausius pasaulinius maisto saugos ir kokybės reikalavimus.

 „KG Group“ valdomi Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai 50 proc. pagaminamos produkcijos eksportuoja į daugiau kaip 50 šalių. 2018 metais „KG Group“ valdomų AB „Vilniaus paukštynas” ir AB „Kaišiadorių paukštynas” pardavimo pajamos siekė 209,7 mln. eurų, iš jų eksporto pajamos sudaro 108,5 mln. eurų.

Pranešimą paskelbė: Sandra Vičienė, KG Distribution

Parašykite komentarą