Darbas ir karjera,  Laisvalaikis

Darbiniam stresui nuraminti – vibratorius. Kaip išsirinkti?

Ne paslaptis, kad erotinių prekių parduotuvėse pačios populiariausios prekės yra vibratoriai. Juos mielai damos perka sau, juos mielai savo išrinktosioms dovanoja ir vyrai. Tačiau kaip išsirinkti ar išrinkti vibratorių, jei jis perkamas pirmą kartą? Pateiksime kelis patarimus, kad nepasiklystumėte tarp daugybės formų, spalvų ir medžiagų.

Kaina atitinka kokybę

Pirma, kokybiškesnės erotinės prekės yra tos, kurios yra brangesnės. Tad niekada nepirkite pačio pigiausio esančio asortimente vibratoriaus. Esate girdėję liaudies patarlę „pigią mėsą šunys ėda?“. Jei taip, nieku gyvu netaupykite ir vibratoriui. Tačiau neverta rinktis ir pačios brangiausios prekės, nes gal pati vibratoriaus koncepcija nepatiks ir dailiosios lyties atstovė jo apskritai nenaudos.

Funkcijos

Svarbiausia renkantis vibratorių – jo funkcionalumas. Pagalvokite, ko jums reikia. Ar vibratorių naudosite vonioje, duše? Jei taip, tuomet reikia atsparaus vandeniui. Gyvenate su tėvais ar turite kambariokių ar kambariokų? Tuomet prireiks tyliai veikiančio – diskretiško vibratoriaus. Pagalvokite, kokiomis funkcijomis turėtų pasižymėti jūsų tobulas vibratorius.

Forma

Apsilankę tikroje ar virtualioje erotinių prekių parduotuvėje pamatysite, kad sekso žaisliukų gausa yra ypač didžiulė, taip pat akys raibs ir nuo vibratorių formų: tradiciniai, primenantys vyriškąjį pasididžiavimą, lenkti, su „kiškučio ausytėmis“ ir taip toliau. Tad įsigykite universalų, kurį galima naudoti keliais būdais – pirmą kartą tikrai nežinosite, kas gali patikti. Renkantis antrą vibratorių bus kur kas lengviau.

Medžiagos

Vibratoriai gaminami iš įvairių medžiagų. Medžiagos taip pat lemia kainą. Pigiausi yra plastmasiniai vibratoriai, bet jų rinkoje nėra daug. Nemažai rasite silikoninių vibratorių, kurie yra minkšti ir tiks alergiškoms merginoms ir moterims. Iš specialaus stiklo pagamintieji leis patirti naujų pojūčių, nes juos galima tiek pašildyti, tiek ir atšaldyti vandenyje. Tad rinkitės ir įsitikinsite, kad tai tobuliausios kada nors sukurtos erotinės prekės.

Spalva – bene mažiausiai svarbus kriterijus

Norisi, kad vibratorius atrodytų estetiškai. Tarp šiuolaikinių vibratorių spalvų pasirinkimas išties didelis ir gausus: galite rinktis mergaitišką rožinį vibratorių, galite rinktis ir padengtą metalo paviršiumi. Taip pat jūsų dėmesiui – kūno spalvos vibratorius, tad imkite sau gražiausią.

One Comment

Parašykite komentarą