Verslas

BTA persikėlė į naują verslo centrą „Grand Office“

„BTA Insurance Company“ SE filialas Lietuvoje pakeitė centrinės būstinės biuro patalpas ir persikėlė į naujai pastatytą biurų pastatą „Grand Office“. Anksčiau Verkių gatvėje įsikūrusi ne gyvybės draudimo bendrovė persikėlė į naują biurą šalia Vilniaus miesto vakarinio aplinkkelio, adresu Viršuliškių skg. 34, Vilnius.
Į naująsias patalpas persikėlė visas centrinis BTA filialo Lietuvoje biuras ir Rytų regiono centras. Pirmame aukšte įsikūrė modernus klientų aptarnavimo ir žalų registravimo centras, o 3, 4, 5 ir 21 aukštuose įsikūrė administracijos ir žalų reguliavimo departamentai. Naujosios BTA biuro patalpos užima 1,6 tūkst. kv. m.
Naujas BTA biuras gerai matomas ir greitai pasiekiamas iš skirtingų sostinės vietų. Aplinkkelis užtikrina greitą išvažiavimą Kauno ir Ukmergės kryptimis, taigi nuo šiol įmonės darbuotojai, partneriai arba klientai išvengs automobilių spūsčių bei sutaupys laiko. Atstumas nuo „Grand Office“ iki miesto centro – 4 km, o iki oro uosto galima nuvykti per 10 min.
„Visų pirma džiaugiamės, kad būsimų patalpų vieta yra nuolat modernėjančiame ir augančiame Vilniaus rajone, kurį su likusiu miestu jungia naujas aplinkkelis, leisiantis būstinę patogiai pasiekti visiems sostinės gyventojams. Kadangi sparčiai plečiamės, būstinę perkeliame į erdvias patalpas. Tikimės dirbti dar efektyviau ir naudingiau mūsų klientams. Jų patogumui įrengėme modernų klientų aptarnavimo centrą. Atvykstantys klientai mūsų patalpas ras iš tolo, kelią nurodys reklaminiai logotipai ant pastato fasado“, – įmonės sprendimo priežastis persikelti į verslo centro „Grand Office“ grindžia „BTA Insurance Company“ SE filialo Lietuvoje direktorius Tadeuš Podvorski.
Svarbu ir tai, kad „Grand Office“ yra A energetinio efektyvumo biurų pastatas žengiantis koja kojon su technologijomis, tausojantis aplinką. Pasak BTA vadovo, tai dar labiau paskatino rinktis patalpas biurui įkurti „Grand Office“. T. Podvorski teigimu, bendrovės vadovybei svarbi tiek ekonomija, kurią suteikia ši energetinio efektyvumo klasė, tiek galimybė netiesiogiai prisidėti prie aplinkos tausojimo, mažinant neatsinaujinančių energetinių išteklių vartojimą. Energijos vartojimo efektyvumas yra viena iš Europos Sąjungos ir Lietuvos strateginių krypčių, tad tikimasi, kad geras pavyzdys šalyje bus užkrečiamas.
„Draudikams, kaip kiekvienai didelei paslaugas teikiančiai kompanijai, svarbu būti patogioje lokacijoje, kad klientai galėtų bet kada greitai ir paprastai atvykti. Be to, solidus, novatoriškas bei energetiškai efektyvus pastatas suteikia solidumo ir prisideda prie bendrovės propaguojamų vertybių skleidimo“, – teigia T.Podvorski.

BTA filialas Lietuvoje pernai pasirašė virš 186 mln. litų įmokų, o tai yra 17 proc. daugiau nei 2012 m. Bendrovės draudimo portfelyje daugiausiai augo kasko draudimo rūšis (56 proc.), antroje vietoje – bendrosios civilinės atsakomybės draudimas (45,5 proc.), trečioje – nelaimingų atsitikimų draudimas (37,6 proc.). Ne gyvybės draudimo bendrovė pernai klientams Lietuvoje atlygino 89,83 mln. litų, o šiuo metu kas valandą išmoka daugiau kaip 34 tūkstančius litų draudimo išmokų, kas 3 minutes užregistruoja po naują įvykį, per mėnesį pradeda 3100 naujų bylų.

Parašykite komentarą