Įvairenybės

Baidarių nuoma – puikus polsis gamtoje

Karštą vasaros dieną sėdėdami biure svajojame apie savaitgalį, tačiau atėjus jam, dažniausiai vis tiek praleidžiame savo laisvą laiką uždarose patalpose, niekur neišvykstame dėl daugybės priežasčių, tačiau kaip sakoma, kas nori, tas ieško galimybių, o kas nenori – priežasčių. Tad siūlome ieškoti galimybių išnaudoti savo laisvas dienas kaip pridera, o tam kuo puikiausiai tinka baidarių nuoma.

Būtent baidarių nuoma yra tai, kas kuo puikiausiai tinka savaitgaliui, vienai laisvai dienai praleisti ar biuro darbuotojams nusprendus savo darbą iškeisti į pramogas visiems kartu, pavyzdžiui, esant kokia nors progai. Viskas, ko tereikia, išsirinkti Jums patinkantį maršrutą, užsisakyti baidares ir leistis į nuotykių pilną kelionę upe ar keliomis upėmis.

Plaukiant baidarėmis svarbiausia su savimi pasiimti gerą draugų kompanija, su kuria būtų smagu praleisti visą dieną gamtoje, konkuruojant upėje, surengiant iškylą (pikniką) ar bet kurioje kitoje srityje, kur tik sugalvosite, taip pat, galėsite vėliau prisiminti smagius nuotykius, kurių plaukiant baidarėmis tikrai nepritrūksta, net jei plaukiate ir visiškai paprastoje, lengviausios kategorijos upėje.

Lietuvoje baidarių nuoma ypač populiari tampa nuo birželio mėnesio ir aprimsta tik gerokai atvėsus orams, rugsėjo mėnesio pabaigoje, tuo tarpu visą vasarą upes skrodžia daugybė baidarių, tad jei trokštate ramybės plaukiant teks rinktis arba ramesnes upes, arba plaukti ne sezono metu, darbo dienomis, kuomet didesnė dalis žmonių sėdi darbuose, o ne baidarėse. Tuo tarpu jei kitos plaukiančios kompanijos Jums nemaišo, galite drąsiai rinktis jau pamėgtas upes, kuriose ne tik puikus vaizdas, įdomus plaukimas, bet taip pat ir džiugios akimirkos, apie kurias galėsite kalbėti dar ilgai.

Siūlome nepamiršti, kad baidarė – tai vandens transporto priemonė, kurią reikia sugebėti valdyti. Net ir plaukiantiems pirmą kartą nėra didelių problemų perprasti baidarės vairavimą, tačiau neretai pervertinamos galimybės ir baidarė gali apvirsti, dėl ko visuomet rekomenduojama dėvėti gelbėjimosi liemenę, o vandens bijančius daiktus ir vieną sausų rūbų komplektą vertėtų laikyti hermetiniuose maišuose, kur jie liktų sausi net ir įvykus nelaimei. Žinoma, daug geriau pasistengti neapvirsti ar neprisemti pusės baidarės vandens.

Baidarių nuoma – puikus pasirinkimas šiam šiltajam sezonui, kadangi tai viena iš daugiausiai įspūdžių paliekančių pramogų, tinkanti didelei kompanijai įvairių žmonių, neatsižvelgiant, kas jie. Jei surasite bent vieną bendramintį, kuris norėtų su Jumis leistis į kelionę – griebkite irklus ir irkitės Jums patinkančiu maršrutu kuria nors Lietuvos upe.

Parašykite komentarą