Buitis, Namai

Balio įkvėptas namų dizainas

Balis – išskirtinio grožio vieta, kurioje vyrauja ramybė ir dvasingumas. Čia rasite nuostabaus grožio gamtą, išskirtinio dizaino šventyklas ir stulbinančias autentiškas vilas, kurios buvo įrengtos tam, kad žmogus galėtų atrasti vidinę harmoniją. Balio įkvėptas interjero dizainas šiuo metu yra labai populiarus. Grįžę iš šios įsimintinos vietos, interjero dizaineriai pradėjo ieškoti būdų, kaip į paprastų žmonių namus įnešti tą neapsakomą ramybės ir harmonijos pojūtį. Dabartiniam nuolat skubančiam žmogui, šis interjero dizaino stilius gali tapti labai artimu, nes visi siekiame atrasti ramybę ir jaukumą savo namų erdvėje. Tai labai įdomus stilius, kuriame visiškai nėra pompastikos ar perdėto didingumo. Dėl to, susikurti Balio salos įkvėptą dizainą savo namuose tikrai nėra sunku. 

Natūralios medžiagos

Balio įkvėptas interjero dizainas stengiasi į namus įtraukti kuo daugiau gamtos. Laukinė salos flora yra tokia spalvinga, kad sunku atsispirti jos grožiui. Bambukas – viena iš daugiausiai naudojamų elementų tokio tipo dizaine. Bambukai gali būti naudojami ne tik kaip interjero puošmena, bet ir atstoti betoninį sienos karkasą. Naudojami kartu su nendrėmis jie gali tapti nuostabaus grožio baldais: supamais krėslais, staliukais ir kita. Labai plačiai Balio saloje naudojamas ir medis. Priešingai nei daugeliui įprasta, čia yra labai vertinamas neapdorotas medis ir jo grožis. Iš masyvių medžio dalių talentingi meistrai gamina stalus, kėdes ar net pribloškiamas lovas. Plačiai saloje naudojamas ir akmuo. Juo įprasta dekoruoti vonios kambario sienas sukuriant jausmą, kad maudotės po bėgančiu kriokliu. Svarbiausia šiame interjero stiliuje vengto tobulumo ir per didelio medžiagų apdirbimo. Jis žavi savo netobulumu.

Spalvos

Balio stilius labiau krypsta į minimalizmo pusę. Nepaisant to, kad jame naudojami išraiškingi dekoravimo motyvai, jis niekada nebus apkrautos labai ryškiomis spalvomis ar dideliais raštų kontrastais. Interjero dizaineriai siūlo naudoti neutralią spalvų paletę: baltą, pilką, smėlynę, kreminę, rudą ir kitas panašias spalvas. Spalvą į namus įneša aksesuarai. Pavyzdžiui, spalvingi meno kūriniai, gėlių puokštės, pagalvėlės ar natūralūs kilimai. Svarbu pabrėžti, kad spalvos turi didelę įtaką mūsų gyvenimui. Dažnai net nepagalvojame, kad raminančios spalvos derančios tarpusavyje mums padeda geriau jaustis savo namų erdvėje. Puikiai įrengtame kambaryje greičiau atsipalaiduojame, kokybiškiau išsimiegame. Dėl to, jeigu norite susikurti iš tiesų tobulą namų interjerą kreipkitės į savo srities specialistus.

Dekoras

Deja, bet daugelis negyvename panašioje klimato juostoje, kur nuolat vyrauja geras oras ir milžiniška drėgmė. Dėl to, reikia ieškoti būdų, kurie leistų nesunkiai susikurti panašų interjero stilių skirtingo tipo namuose. Vienas iš lengviausių variantų – tinkamo apšvietimo pasirinkimas. Vietoje ryškios baltos šviesos rinkitės švelnesnę geltoną, kuri suteiks daugiau ramybės namams. Stenkitės, kad erdvėje būtų daug nedidelių šviesos šaltinių: žvakės, pinti pastatomi ar kabantys lubiniai šviestuvai. Į namus įneškite ir kuo daugiau žalumos. Rinkitės egzotinius augalus, kurie galėtų gyventi įvairiose klimato juostose. Tam puikiai tinka, bonsai medeliai ar plačialapės mažosios palmės, kurios specialiai buvo sukurtos tam, kad suteikti kiekvieniems namams daugiau žalumos ir egzotiškumo. Svarbu nepamiršti, kad tokie egzotiniai augalai labai mėgsta drėgmę, todėl stenkitės, kad žemė vazone visada būtų drėgna. 

Parašykite komentarą