IT naujienos

BAIP per 12 valandų iškėlė „Mokilizingo“ duomenis į virtualius serverius

IT kritinės infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP sėkmingai atskyrė ir iškėlė „Mokilizingo“ duomenis iš centralizuoto duomenų centro. Sudėtingas migracijos procesas truko tik 12 valandų.

Poreikis atskirti finansavimo paslaugų bendrovės „Mokilizingas“ IT infrastruktūrą atsirado įmonę įsigijus naujiems savininkams. Iki tol „Mokilizingo“ veikla buvo palaikoma centralizuotame duomenų centre. Po „Mokilizingo“ pardavimo, bendrovė turėjo iškelti savo duomenis, bet palikti fizinę įrangą, todėl buvo priimtas sprendimas pasinaudoti debesų kompiuterijos paslaugų teikėjo sprendimu. UAB BAIP įdiegė Linux operacines sistemas, atnaujino duomenų bazių valdymo sistemą ir įvykdė duomenų migraciją iš fizinių mašinų į virtualias.

„Šis projektas buvo labai įdomus savo iššūkiais. Klientas iškėlė sąlygą, kad infrastruktūros atskyrimas ir duomenų migracija turi sklandžiai įvykti nuo 22 val. iki kitos dienos 10 val., t.y. per tą laiką, kai „Mokilizingo“ sistemomis nesinaudoja prekybinininkai 3 tūkst. pardavimų vietų. Migracijai ruošėmės labai atsakingai, atlikome kelis funkcinius testavimus ir kliento reikalavimą įvykdėme“, – sako BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

BAIP jau įgyvendino ne vieną projektą finansų sektoriuje. Tarp bendrovės klientų yra SEB bankas, AB „Lietuvos draudimas“, Lietuvos bankas, Burundžio centrinis bankas.

UAB BAIP – kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti infrastruktūros strategijos ir architektūros sprendimus, programinę, kompiuterinę įrangą, IT saugos ir aptarnavimo paslaugas. Bendrovė įgyvendina sudėtingus migracijos, sistemų diegimo ir duomenų atstatymo projektus bei užtikrina IT sistemų atsparumą. Įmonė priklauso BAIP grupei, valdančiai IT bendroves „Acena“, „NRD“, Norway Registers Development AS, Norway Registers Development East Africa Limited ir NRD CS.

„Mokilizingas“ yra viena lyderiaujančių bendrovių vartojimo kreditų rinkoje. Bendrovė užima daugiau kaip trečdalį lizingo paslaugų rinkos, taip pat teikia paskolos paslaugas. Įmonės klientais jau yra tapę daugiau nei 800 tūkst. Lietuvos gyventojų, per metus sudaroma virš 100 mln. Lt vertės naujų finansavimo sutarčių. „Mokilizingo“ paslaugas teikia daugiau nei 2000 partnerių visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą