IT naujienos

PARODOJE „ISE 2019“ – LG EKRANŲ KRIOKLYS IR VIDEO RODANTYS LANGAI

Dėmesio centre – verslui skirti inovatyvūs OLED ir LED ekranų sprendimai

AMSTERDAMAS, 2019 m. vasario 7 d. — Vasario 5–8 dienomis Amsterdame (Nyderlandai) vykstančioje parodoje „Integrated Systems Europe 2019“ („ISE 2019“) Pietų Korėjos kompanija „LG Electronics“ (LG) pristato savo pažangias, verslui skirtas informacinių ekranų technologijas. Nuo permatomo „OLED Signage“ iki pilno asortimento LED produktų – LG gali bet kokią erdvę paversti įspūdinga, funkcionalia skaitmenine aplinka ir pasiūlyti kliento poreikiams pritaikytus inovatyvius verslo sprendimus.

Pirmoji staigmena lankytojų laukia jau prie įėjimo į LG stendą: Europoje pirmąkart sumontuotas vienintelis toks „LG OLED Falls“ – ekranų masyvas, kurį sudaro 88 lankstūs „Open Frame OLED“ ekranai. Jų lenkimo reitingas siekia iki 1000R, taigi šiuos ekranus galima „apvynioti“ ant įvairių paviršių ir jie idealiai tinka nestandartiniams B2B sprendimams. Parodos lankytojams rodytos projekcijos su miško, ledyno, krioklio, pūgos ir kitais gamtos vaizdais.

Pagrindinėje ekspozicijų salėje lankytojų laukia unikalus permatomas „LG OLED Signage“ ekranas, kuris labiau primena mokslinę fantastiką, o ne realybę. Jis tinka tiek prekybos, tiek parodų erdvėms, o ekrano skaidrumas siekia 38 procentus – atrodo, lyg rodomi objektai sklando ore. Kadangi „OLED Signage“ neturi rėmelio, šiuos ekranus galima jungti tarpusavyje, todėl jie tobulai tinka didelėms erdvėms, pavyzdžiui, autosalonams, kur pritrauktas dėmesys gali lemti sėkmingą sandorį.

„LG LAPE“ serijos LED ekranai atskirti nuo maitinimo modulio, dėl to jų profilis yra itin plonas ir juos dar lengviau pritvirtinti prie bet kokių sienų ar kitų paviršių. Mažesnį, lengvesnį „LED Display Module“ (LDM) patogu tiek pastatyti, tiek pakabinti, be to, galima rinktis įgaubtus ar išgaubtus ekranus su lenkimo spinduliu iki 1000R. Atstumas tarp pikselių siekia nuo 1,5 iki 2,5 mm, o ryškumas iki 1000 nitų, taigi „LG LAPE“ ekranai užtikrina ryškų, gyvą vaizdą bet kokiose patalpose, nuo prekybos centrų iki konferencijų salių.

LAA serijos 130 colių (330 cm) įstrižainės berėmis susirinkimų kambario LED ekranas, kuriame atstumas tarp pikselių siekia tik 1,5 mm, buvo sukurtas vidutinėms ir didelėms konferencijų salėms. Integruota garso sistema leidžia bendrauti ir dalintis vaizdais be papildomo išorinio garsiakalbio. Įdiegus papildomą programinę įrangą, šis ekranas taip pat palaiko „Crestron“ patalpų valdymo sistemą.

„LG Color Transparent LED Film“ yra didelių parametrų sprendimas, kurį galima naudoti ant bet kokio dydžio stiklinių paviršių – pritvirtinus skaidrų sluoksnį jie gali tapti didžiuliais skaitmeniniais ekranais. Jo skaidrumas siekia iki 73 procentų, taigi išjungtas šis „ekranas“ yra praktiškai nepastebimas. Pats sluoksnis yra lipnus ir jį galima lengvai nuimti, nepaliekant jokių ženklų ant stiklo. Plataus spalvų spektro pikselius skiria 24 mm, nepaisant to, šis sluoksnis yra itin skaidrus, taigi šį unikalų sprendimą galima naudoti įvairiausiems scenarijams, nuo logotipų iki vaizdo įrašų rodymo.

Parodoje „ISE 2019“ LG taip pat eksponuoja vaizdo sienų sprendimą, kuriam naudojami vos 0,44 mm storio rėmelį turintys ekranai, rodantys gyvą, dinamišką vaizdą ir plačiame matymo kampe išlaikantys vienodas, neiškraipytas spalvas. Be to, LG „webOS 3.0“ operacinė sistema užtikrina lengvą valdymą ir turinio įkėlimą. Šis sprendimas skirtas valdymo centrams ir vietoms, kuriose reikalingi dideli ekranai, tokioms kaip prekybos centrai ir auditorijos.

Nauja 86 colių (218 cm) įstrižainės, 4K raiškos skaitmeninė lenta „Interactive Digital Board“ su rašikliu naudoja „IPS In-cell Touch“ technologiją ir turi vos 29 mm storio rėmelį. Be to, tarp ekrano LCD panelės ir apsauginio stiklo nėra tarpo, o tai garantuoja greitesnį reagavimo laiką, taigi rašyti šiame ekrane dar patogiau ir jie puikiai tinka universitetų auditorijoms ar konferencijų salėms.

Taip pat parodoje LG pristato sertifikuotus, aplinkos poveikiui atsparius lauko ekranus. 55XE4F modelis yra atsparus vandeniui ir dulkėms, be to, jis net 64 procentais lengvesnis ir 37 procentais plonesnis už ankstesnį 55 colių įstrižainės modelį. Dėl to ekraną galima lengvai pritvirtinti bet kur – ant sienos, lubų ar stendo. Taip pat, grūdintas apsauginis stiklas padengtas specialia plėvele, kuri apsaugo nuo dūžių net patyrus itin smarkų smūgį.

„Naujos kartos ekranų technologijos, kurias mes pristatome šių metų ISE parodoje, yra vienos pažangiausių ir inovatyviausių rinkoje, – sakė Lee Choong-hwoan, „LG Electronics Business Solutions Company“ Informacinių ekranų padalinio vadovas. – Unikali technologija, naudojama LG OLED ir LED ekranų produktuose, leidžia mums pasiūlyti geriausius sprendimus įvairiausiems klientams.“

LG verslui skirti sprendimai iki vasario 8 d. eksponuojami „RAI Amsterdam“ parodų centro 12 salėje (stendas 12-K90).

Parašykite komentarą