Transportas,  Verslas

Automobilių nuoma Vilniuje – verslo krizė neveikia

Dažnai apie automobilių nuomą galvojama kaip apie prabangą, tačiau automobilių nuomos verslu užsiimančios įmonės teigia, jog automobilio nuoma tampa alternatyva nuosavam automobiliui, viešajam transportui ar taksi ir žvelgiant į paslaugos populiarumą visai nepanašu, jog tai kam nors atrodytų prabanga. Yra daugybė gyvenimiškų situacijų, kuomet pigiau ir patogiau nuomotis automobilį nei naudotis kitomis transporto alternatyvomis ir tą supranta vis daugiau žmonių.

Viena dažniausiai pasitaikančių situacijų, kuomet netikėtai prireikia automobilio – sugedusi nuosava transporto priemonė. Jei kažkas atsitinka nuosavam automobiliui, žmogus dažnai jaučiasi kaip be rankų, sutrinka visi darbai, niekur nespėjama, griūna nusistovėjusi dienotvarkė. Visur spėti galima nebent su taksi, tačiau visi žinome, jog pervažiuoti išilgai Vilnių su taksi kainuoja tiek(jei ne daugiau), kiek nuskristi į Londoną. Tuo tarpu nuomojamą automobilį imi ir važiuoji – nerūpi jokie draudimai, automobilio techninė apžiūra, remontas ir pan. Tai tik priemonė atlikti savus darbus.

Automobiliu nuoma Vilniuje populiari ir tarp į sostinę atvykstančių žmonių, kurie gerai pažįsta miestą ir gali patys nusigauti iš taško A į tašką B, tačiau neturi nuosavo automobilio. Išsinuomavus dienai ar dviems  automobilį reikalai sutvarkomi daug greičiau.

O galbūt norima padaryti įspūdį merginai, ar verslo partneriui? Čia taip pat padeda išnuomotas prabangus automobilis, kuris priverčia ne vieną su pavydu nužvelgti vairuotoją. Prabangūs automobiliai nėra pažymėti, tad niekas nesupras, jog tai ne jūsų nuosavas automobilis, o įspūdį padaryti tikrai pavyks. O juk geras automobilis, kaip ir geras kostiumas palieka geresnį įspūdį apie žmogų(tebūnie tai paviršutiniška, tačiau tai tiesa).

Nuomojami ne vien lengvieji automobiliai, bet ir didesni autobusiukai, kuriais galima vykti į ilgesnes keliones, verslo ar šeimos išvykas. Pageidaujant galima „išsinuomoti“ ir vairuotoją, kas yra patogu važiuojant į šventę.

Automobiliu nuoma Vilnius lenkia kitus miestus, tačiau ir didžiuosiuose miestuose kuriasi atstovybės siūlančios tokius pat paslaugų paketus. Besiplečiantis nuomos tinklas ir vis didesnis lietuvių susidomėjimas bei pasitikėjimas nuomojamais automobiliais tik vienas iš daugelio įrodymų, jog šio verslo krizė neveikia, o skaičiuojančiam lietuviui yra net labai ekonomiškas variantas.

Parašykite komentarą