Verslas

„Austrian Airlines“ vykdys daugiau skrydžių tarp Vilniaus ir Vienos

Austrijos oro bendrovė „Austrian Airlines“ nuo 2024 metų balandžio mėnesio tarp Vilniaus oro uosto ir Austrijos sostinės Vienos skraidys dažniau nei šių metų aviacijos vasaros sezono metu. Oro bendrovė šiuo reguliariu maršrutu planuoja skraidyti keturis kartus per savaitę, kai šių metų vasaros sezono laikotarpiu buvo vykdomi trys savaitiniai skrydžiai.

Tiesioginis skrydžių maršrutas Vilnius – Viena yra itin aktualus verslo keliautojams dėl plačių galimybių patogiai persėsti į „Austrian Airlines“ ar jos partnerių vykdomus jungiamuosius skrydžius. 

Primenama, kad 2023 metais viena didžiausių Europoje oro bendrovių grupė „Lufthansa“ pirmą kartą istorijoje Vilniaus oro uoste pradėjo vykdyti tiesioginius, reguliarius skrydžius net su keturiomis savo grupės kompanijomis. Vokietijos kapitalo grupei priklausančios oro bendrovės „Lufthansa“, SWISS, „Austrian Airlines“ ir „Brussels Airlines“ skraidina keleivius keturiomis kryptimis į vienus svarbiausių Europos oro uostų.

Detalią informaciją apie šiuo metu Lietuvos oro uostuose vykdomas tiesioginių ir užsakomųjų skrydžių kryptis galima sužinoti specialiame polapyje vno.lt/kryptys

Apie Lietuvos oro uostus

Daugiau naujienų – Lietuvos oro uostų svetainėje

Bendraukime soc. tinkle „X“ arba Linkedin

Pranešimą paskelbė: Tadas Vasiliauskas, AB Lietuvos oro uostai

Parašykite komentarą