Verslas

Kanados Kalėdų tradicija ir Lietuvoje: darbuotojai konkuruoja bjauriais megztiniais

Lietuvoje įmonės renkasi ir netradiciškai paminėti Kalėdas. Kaune įsikūręs tarptautinės IT bendrovės „TransUnion“ paslaugų centro padalinys, jau trečius metu iš eilės greta klasikinių šventinių tradicijų, Kalėdas biure pasitinka išskirtinai – puošdamiesi bjauriais Kalėdiniais megztiniais (angl. ugly Christmas sweater).

„Ugly Christmas Sweater“ – tai pasauliniu mastu nuo 2002 m. Vankuveryje, Kanadoje išpopuliarėjusi tradicija, kai pradėti rengti specialūs vakarėliai, puošiantis išskirtinai nostalgiškais, gal kiek neskoningais, šmaikščiais ir Kalėdine atributika margintais megztiniais.

Ši tradicija įsitvirtina ir Lietuvoje, o įmonės šią progą pasitelkia darbuotojų kūrybiškumui skatinti. Šį penktadienį, daugiau nei 260 darbuotojų turintis „TrasUnion“ padalinys Lietuvoje, ir vėl šventinį sezoną atidaro kalėdiškiausio megztinio rinkimais.

„Tradicija gimė natūraliai, kai kolegos patys pradėjo puoštis ir pamatėme, kad tai išties sukuria smagią atmosferą, tam tikrą azartą tarp kolegų bei paskatina ieškoti įdomių ir netikėtų sprendimų. Pavyzdžiui, pernai kolega pats pasigamino megztinį prisisiūdamas briedžio aplikaciją ir integravo šviečiančias lemputes. Šiemet kolegė neradusi patikusio megztinio prekybos centre, nusprendė turimą raudoną megztinį papuošti žaisliukais ir kaspinėliais. Taip pat biure atsirado Kalėdų senelis – tai irgi improvizuota interpretacija. Matydami tokį įsitraukimą, dabar kasmet rengiame konkursą, kurio metu renkame gražiausią, įspūdingiausią ar kūrybiškiausią sprendimą. Ir nors visa tai vertiname kaip smagią pramogą, nugalėtojams skiriame ir prizus. Šiemet tai bilietai į kiną ir saldžios dovanos.“, – apie prigijusią kalėdinę tradiciją dalijasi „TransUnion“ komunikacijos vadovė.

Pranešimą paskelbė: Neringa Petrauskaite, We are marketing, UAB

Parašykite komentarą