Verslas

Auga siuntų gabenimo į Lenkiją paslaugų poreikis

Smulkių siuntų pristatymo paslaugų bendrovė „DPD Lietuva“, per pirmus du šių metų mėnesius į Lenkiją gabenusi 36 proc. daugiau siuntų nei pernai tuo pačiu metu, pradeda teikti naują paslaugą – siuntų pristatymą į kaimyninės šalies sostinę Varšuvą per vieną darbo dieną.
„Pirmieji šių metų įmonės rezultatai rodo, kad verslo siuntų skaičius į Lenkiją sparčiai auga. Be to, jos stambėja – vienos siuntos vidutinis svoris, lyginant šių ir praėjusių metų sausio – vasario mėnesio duomenis, išaugo daugiau nei penktadaliu. Šie rodikliai ne tik patvirtina statistinius eksporto augimo rodiklius, bet ir rodo didėjantį verslininkų susidėjimą Lenkija kaip potencialia verslo partnere“, – sako „DPD Lietuva“ generalinis direktorius Vytautas Kudzys.
Pasak jo, greitas ir patikimas siuntos, kuria siunčiamos prekės, jų pavyzdžiai, įvairios detalės ar svarbūs dokumentai, pristatymas – viena iš labai svarbių sąlygų užmezgant verslo santykius su partneriais užsienyje. „Atsižvelgdami į šio poreikio augimą, peržiūrėjome ir pakeitėme maršrutų schemas. Tai leido dar efektyviau išnaudoti operacinį tinklą bei sudaryti papildomas galimybes didžiųjų Lietuvos miestų verslininkams stiprinti ryšius su Lenkija“, – sako V. Kudzys.
Planuojama, kad nauja paslauga ir siūloma speciali jos kaina „DPD Lietuva“ į Lenkiją gabenamų siuntų skaičių iki vasaros pabaigos padidins dar 10-15 proc.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą