Verslas

Ar galima nuo šių metų sumažinti savo komercinių parodų biudžetą?

Pabandykime peržiūrėti būsimų parodų biudžetą, rinkodarą ir aptarti temą – kaip protingiau investuoti. Besiruošiant parodų sezonui svarbu, kad kiekvienas programos aspektas būtų gerai suplanuotas ir apgalvotas, kartu labai svarbu rasti naujų taupymo būdų.
Taupiau, dar nereiškia – turite atrodyti blogiau. Stengkimės už numatytą pinigų sumą gauti geriausios vertės produktą.
Visi žinome, kad išlaidos nuomojamai parodų erdvei didėja, jų kainos metai iš metų kyla. Deja, to negalima išvengti, todėl galima atlikti perskaičiavimus kitose srityse, pavyzdžiui, sandėliavimo, krovinių vežimo paslaugų ar stendo įrengimo kaštams. Jūs vis dar galite išspausti maksimalią naudą iš stendo biudžeto, neprarandant įspūdingo ir veiksmingo reklaminio efekto.
SIŪLOME IR GALIME JUMS PADĖTI, NES NUO 2012 METŲ PRISTATOME KELETĄ NAUJŲ MOBILIŲ PARODŲ ĮRANGOS PRODUKTŲ – TAI ISOFRAME IR EGO PRODUKTŲ LINIJOS, KURIOS JAU TARNAUJA LIETUVOS ĮMONĖMS.

Vos pradėta gaminti ši pirmoji pasaulyje visiškai lanksti modulinė sistema jau sėkmingai įsiveržė į komercinių parodų rinką. Jos svarbiausias privalumas – geriausia ko galima norėti už optimalią kainą. Siekiantiems išsiskirti, būti ryškiais, mes teikiame ypatingus pasiūlymus iš skirtingų parodinių sistemų ISO ir EGO ir PopUp stendų-sienelių. Šie pasiūlymai yra prieinami visiems ir tikrai sutaupys Jums laiko ir pinigų.
Kaip galima mažinti išlaidas?
1. Nereikia papildomų išlaidų stendui įrengti, samdyti apmokytus specialistus, apmokėti jiems komandiruotes, kelionių ir viešbučių išlaidas.
2. Brangiai kainuojančios sunkių konstrukcijų transportavimo išlaidos tamps niekinėmis, nes lengva ISOframe sistema – gabenant asmeniniu automobiliu arba Cargo stipriai atpinga, be to ją patys surinksite. Pavyzdžiui 30 x 30 m ploto stendą 3 žmonės neskubėdami surenka per 1,5 valandos.
3. Pristatydami visas pasiūlymų detales, pavyzdžius ir turimus klientų atsiliepimus, tikrai padėsime pasirinkti stendą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Svarbiausia – gamintojas (Mark Bric) suteikia Jums visišką ramybę, nes įrangos remontas ir keitimas garantuojamas net 10- čiai metų.
Kiti privalumai:
Visos modulinės sistemos linijos jungiasi vienos su kitomis, tai sudaro galimybę vėliau įsigyti papildomų priedų, plėsti, aukštinti, surinkti kitą konfiguraciją; tiesią sienelę ar ovalo formos salą.
Įsigiję vieną stendą, jį galite pritaikyti besikeičiančiai parodų erdvei, taip pat prireikus greitai atnaujinti, nedalyvaujant parodose visą arba nedidelę jo dalį eksponuoti savo įstaigos interjere.
Toks stendas puikiai dera prekybos salonuose, tinka trumpalaikėms reklamos akcijoms, nes supakuotas į patogius krepšius lengvuoju automobiliu sėkmingai pervežamas ir greitai surenkamas.
Investavę į kilnojamą parodų įrangą savo verslui galite suteikti daug universalių galimybių. Visi suprantame, kad tiems, kurių gyvenimo modulis – komercinės parodų kelionės, yra svarbu rasti patogius ir kokybiškus stendus, tinkančius dirbti keliose vietose ir lengvai pritaikomus nuolat kintančiame versle. Modulinių ekspozicijų inžinerinė raidą evoliucionuoja, kuriamos naujos produktų linijos, kurios yra vis įdomesnio dizaino, vis lengviau ir greičiau surenkamos. Naudinga domėtis naujausiais reklamos gaminiais, taip sustiprinti savo konkurencines pozicijas. Universali ISO ir EGO sistema leidžia plėsti, keisti ir svarbiausia – pakartotinai panaudoti įsigytą parodų įrangą, kuri gali tarnauti ilgalaikėms reklamos programoms.
Lietuviai 2013 metais renkasi ISOframe stendus.
Investicija į ISOframe yra apsaugota – gamintojas suteikia geriausią ilgametę garantiją. Net po 10 metų Jums atnaujins atsiradusius defektus ( jeigu jų bus?).
Kas gali pasiūlyti geresnę mobilią parodų sistemą?

Parašykite komentarą