Įvairenybės

Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė: Seimo nariai ieškos būdų, kaip spręsti į registruojamą sanitarinės apsaugos zoną patekusių sklypų savininkų problemas

2022 m. lapkričio 29 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Gruodžio 1 d., ketvirtadienį, 10 val. Seimo Aplinkos apsaugos komitetas vykdys  parlamentinę kontrolę (rengiama nuotolinė diskusija) dėl Rudaminos, Kalviškių, Valčiūnų ir Juodšilių gyventojams kylančių problemų, patvirtinus sanitarinę apsaugos zoną aplink AB „Vilniaus paukštynas“.

Renginio metu bus siekiama ieškoti atsakymų, kaip spręsti susidariusias problemas, kai dėl registruojamos sanitarinės apsaugos zonos aplink jau kelis dešimtmečius stovintį paukštyną, į ją pateks apie 800 žemės sklypų (tarp kurių yra 4 švietimo įstaigos). Toks sprendimas turės įtakos sklypų savininkų planams ir jų turto vertei.

Diskusijoje dalyvaus: Seimo nariai, Aplinkos, Sveikatos apsaugos ir Žemės ūkio ministerijų, Visuomenės sveikatos centro, Nacionalinės žemės tarnybos, Aplinkos apsaugos agentūros, Aplinkos apsaugos departamento, Vilniaus rajono savivaldybės, AB „Vilniaus paukštyno“ ir gyventojų atstovai.

Diskusija bus transliuojama tiesiogiai Seimo Youtube kanale.

 

Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė

Aistė Gedvilienė

Mob. 8 682 04 808

El. p. aiste.gedviliene@lrs.lt

 

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą