Laisvalaikis

A.Paulauskas į darbą važiavo troleibusu, N.Steiblienė ėjo pėsčiomis

Tarptautinę dieną be automobilio aplinkos ministras Artūras Paulauskas persėdo į visuomeninį transportą. Jo pavyzdžiu pasekė ir Naujosios sąjungos kolegos, gyvenantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Socialliberalų pirmininkas A.Paulauskas su žmona Jolanta į darbą šįryt iš Tarandės važiavo mikroautobusu, o Pašilaičių rajone persėdo į 19-ojo maršruto troleibusą. Iš Konstitucijos prospekto į ministeriją A.Paulauskas ėjo pėsčiomis.

„Visuomeniniu transportu kelionė trunka tikrai ilgiau, bet ji įdomesnė. Prisipažinsiu, seniai nevažiavau troleibusu. Jeigu darbotvarkė nebūtų tokia įtempta, o autobusai ir troleibusai griežtai laikytųsi grafiko, tokį kelią į darbą rinkčiausi dažniau”, – tvirtino A.Paulauskas.

Naujosios sąjungos narė parlamentarė Nijolė Steiblienė šįryt į Seimo posėdį ėjo pėsčiomis. Iš namų Justiniškėse iki Seimo rūmų N.Steiblienė atėjo mažiau nei per valandą. Parlamentarė pasakojo, kad į darbą pėsčiomis eina ne pirmą kartą.

„Europoje ekologinių idėjų laikymasis jau ne tik madingas, jis tampa įprastu gyvenimo būdu. Šįryt automobilių spūstys buvo tokios pat, kaip ir kiekvieną dieną. Vadinasi, vilniečiai nelinkę bent vienai dienai atsisakyti mašinos. Viena priežasčių gali būti nepakankamai gerai išvystyta visuomeninio transporto, gatvių infrastruktūros sistema”, – teigė A.Paulauskas.

Tarptautinę dieną be automobilio pasirinkdami visuomeninį transportą socialliberalai bent simboliškai sumažino teršalų kiekį. Skaičiuojama, kad automobilis sunaudodamas 1 kilogramą benzino, sudegina apie 14 kilogramų oro, į atmosferą išmetama apie 15 kilogramų kenksmingo dujų mišinio.

Dėl nuotraukų prašome kreiptis į komunikacijos vadovą M.Ulozą.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Daugiau informacijos:
Marius Ulozas
Komunikacijos vadovas
Naujoji sąjunga (socialliberalai)

Parašykite komentarą