Įvairenybės,  Nekilnojamas Turtas

Kur gyvensime rytoj?

Su tokiu šūkiu spalio 2-4 d. Lietuvos parodų centre LITEXPO vyks septintoji paroda „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2008”, šiemet ypač plačiai ir išsamiai atspindinti Lietuvos bei užsienio nekilnojamo turto rinką.

Lyginant su pernai metais, nekilnojamojo turto tema parodoje pastebimai išaugo – ją atstovaus per 60 dalyvių. Šiemet nekilnojamąjį turtą Lietuvoje pristatys daugiau kaip 40 dalyvių (pernai – 28), nekilnojamąjį turtą užsienyje – 23 dalyviai (pernai – 18).

Anot parodos projekto vadovės Jolantos Masiulienės, sąstingis būsto rinkoje keičia statytojų ir pardavėjų požiūrį į pirkėjų interesus – jeigu anksčiau pirkėjai konkuravo dėl būsto ir pirko net jo nematę, tai dabar statytojai ir pardavėjai konkuruoja dėl pirkėjų, stengdamiesi atsižvelgti į jų norus.

„Tokioje situacijoje paroda suteikia itin plačias galimybes – pardavėjai čia gali tiesiogiai išsiaiškinti pirkėjų lūkesčius, pateikti jiems išskirtinius pasiūlymus, kartu ištirti konkurentų stipriąsias ir silpnąsias vietas, o lankytojai mėgautis dėmesiu ir rasti pačius priimtiniausius variantus”, – sako J. Masiulienė.

Parodoje bus pristatyti naujausi nekilnojamojo turto objektai visoje Lietuvoje – ekonominės klasės individualių namų gyvenvietės, kotedžai, ekologiniai, energiją taupantys namai, modernūs daugiabučiai, apartamentai Lietuvos kurortuose, komercinės patalpos. Besidomintys nekilnojamuoju turtu užsienyje ras daugiau kaip 1000 pasiūlymų investuoti Bulgarijoje, Brazilijoje, Dubajuje, Egipte, Ispanijoje, Latvijos pajūryje, Kosta Rikoje, Panamoje, Turkijoje.

Lankytojai parodoje iš karto galės pasirinkti ir patraukliausius būsto kreditavimo variantus – čia dalyvausiantys SEB ir SWEDBANK bankai tik parodos lankytojams ruošia ypatingus pasiūlymus.

Miesto temoje prisistatys per 20 dalyvių. Kaip visuomet, čia lankytojai galės susipažinti su naujausiais miestų investiciniais projektais. Didžiausių naujovių pažers Druskininkai, visuomenei pristatysiantys daugiafunkcinio kalnų slidinėjimo centro projektą, kurio įgyvendinimas numatytas 2010 m.

Savo naujienas – sportininkų rengimo ir reabilitacijos centrus, naujus golfo aikštynus, pramonės parkus, taip pat – laisvus žemės sklypus verslui, turizmui, logistikai vystyti parodoje pristatys ir Alytaus, Elektrėnų, Kėdainių, Lazdijų, Telšių, Zarasų miestai ir rajonai.

Parodos metu bus rengiamas antrasis Urbanistikos ir architektūros forumas „Darnus miestas ir architektūra”. Jį organizuoja LR aplinkos ministerija kartu su Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija, VGTU, Lietuvos architektų sąjunga. Forume bus aptariami darnaus miesto iššūkiai ir aktualijos, architektūros kokybės problemos. Pranešimus skaitys bei su dalyviais diskutuos pasaulinio garso architektai Patrik Schumacher (D. Britanija), Ole Schroder (Danija), Marion Kuzmany (Austrija) ir kt.

Parodoje „Miestas. Nekilnojamasis turtas 2008” miesto tema bus pristatoma 3-oje, o nekilnojamasis turtas – 5-oje LITEXPO salėse.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Rasa Keliuotytė
LITEXPO atstovė spaudai
Lietuvos parodų centras LITEXPO

Parašykite komentarą