IT naujienos

„AdOcean Light“ – reklamos serveris mažoms ir vidutinėms įmonėms

Moderni vartotojo sąsaja, patikimi reklamos rodymo mechanizmai ir pažangūs reklamos formatai – šiais ypatumais pasižymi naujasis „Gemius“ reklamos serveris, skirtas mažoms ir vidutinėms interneto svetainėms. Tai gera žinia įmonėms, kurios plečia savo verslą internete ir siekia gauti pajamų iš reklamos.

Pasirinkti nustatymus ir paleisti reklamos kampaniją vos per minutę – tai įmanoma su „AdOcean Light“, nauja „Gemius“ reklamos serverio „AdOcean“ versija. Ši technologija vartotojams leidžia sutaupyti sistemų priežiūrai skiriamų lėšų, suteikia papildomų, tiesiog po ranka esančių funkcionalumų, be to, yra paprastai valdoma.

„Mes pastebėjome, kad daugėja startuolių ir jau įsitvirtinusių įmonių, kurios ateina į interneto rinką. Siekiant paremti tokių bendrovių plėtrą, buvo sukurta paprastesnė „AdOcean“ reklamos serverio versija“,- aiškina Tomsas Pandersas, tarptautinio internetinės žiniasklaidos segmento vadovas. „Rinkos operacijos ir reklama internete pakilo į tokį aukštą lygį, kad pasiekti gerų rezultatų be profesionalų pagalbos yra sunku. „AdOcean Light“ šio segmento žaidėjams suteiks galimybę tapti konkurencingesniais ir leis geriau prisitaikyti prie rinkos naujovių“,- prideda T. Pandersas.

Kokius funkcionalumus turi „AdOcean Light“? Pirmiausiai šis produktas leidžia planuoti reklamos kampanijas pagal tam tikrus rodiklius, tokius kaip parodymai, paspaudimai, vartotojų skaičius, reklamos skydelių išskleidimai ir konversijos. Šis įrankis gali ir dar daugiau, pavyzdžiui, nustatyti, ar kampanija pasieks savo tikslus per nustatytą laiko tarpą. Naujoji sistema taip pat turi reklamos efektyvumą galinčius padidinti funkcionalumus – reklamos rodymo dažnio ribojimą (capping) ir reklamos nukreipimą (targeting). „AdOcean Light“ taip pat suteikia priėjimą prie plačios „rich media“ šablonų galerijos, kuri yra nuolat atnaujinama atsižvelgiant į naujausias rinkos tendencijas.

Interneto žiniasklaidos lyderiai, veikiantys Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione, „AdOcean“ reklamos serveriu naudojasi jau beveik dešimtmetį – nuo 2004 m. Tarp jų yra tokios tarptautiniu mastu pripažįstamos žiniasklaidos grupės kaip „Bonnier“, „Schibsted“, „Sanoma“ „Ringier Axel Springer“ ir „Ekspress Group“. Šiuo metu „AdOcean“ kas mėnesį ištransliuoja daugiau kaip 40 milijardų reklamos parodymų.

Parašykite komentarą