IT naujienos

Išmaniesiems „Windows Phone“ telefonams – SEB banko programėlė

Nuo šiandien išmaniųjų telefonų su „Windows Phone“ operacine sistema turėtojai gali parsisiųsti SEB banko paslaugų internete programėlę. Ji padės SEB banko klientams paprasčiau naudotis internetinės bankininkystės paslaugomis ir prisijungti prie išmaniesiems telefonams pritaikytos SEB banko paslaugų internetu svetainės. Tokia pati programėlė nuo šiandien prieinama ir SEB banko klientams Latvijoje ir Estijoje.

„SEB bankas yra pirmoji finansinė institucija Baltijos šalyse, kuri klientams, turintiems išmaniuosius „Windows Phone“ telefonus, suteikia galimybę patogiau atlikti kasdienes finansines operacijas, – sako Tautvydas Dagys, „Microsoft Lietuva“ technologijų ekspertas. – Noriu pastebėti, kad išmaniųjų „Windows Phone“ telefonų Lietuvoje jau parduodama tris kartus daugiau nei su iOS operacine sistema“.

SEB banko programėlė padės paprasčiau ir greičiau pervesti pinigus į savo ar kitų asmenų sąskaitas, sužinoti sąskaitos, debeto ir kredito kortelės likučius. Verslo klientai taip pat galės patvirtinti paruoštus mokėjimo nurodymus, patogiai prisijungti ir prie įmonės sąskaitų, ir prie asmeninių. Naudojantis programėlėje esančiu žemėlapiu galima patogiai surasti SEB skyrių ir bankomatą.

„2011-ųjų vasarą pristatėme pirmąją išmaniųjų telefonų turėtojams skirtą specialią SEB banko paslaugų internetu programėlę. Nuo to laiko jos vartotojų skaičius nuolat didėjo. Vis daugiau žmonių Lietuvoje naudojasi išmaniaisiais mobiliaisiais telefonais atlikdami kasdienes finansines operacijas. Kaip rodo SEB statistika, mobiliuoju telefonu prie banko internete jungiasi kas šeštas Estijos, kas dvidešimtas Lietuvos ir kas penkioliktas Latvijos gyventojas. Vidutiniškai apie 20 tūkst. vartotojų kas mėnesį jungiasi prie mobiliosios banko paslaugų internetu svetainės, o tai rodo, kad mobiliosios paslaugos internetu dar daugiau populiarės“, – sako Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Gyventojai ir įmonės, norintys naudotis banko paslaugomis mobiliajame telefone, turi sudaryti elektroninių paslaugų teikimo sutartį bet kuriame SEB klientų aptarnavimo skyriuje. SEB banko paslaugų internete programėlė yra nemokama, ją iš „Windows Store“ gali parsisiųsti „WindowPhone 8” ir “Windows Phone 7.5” vartotojai.

Programėlę galima rasti čia http://www.windowsphone.com/s?appid=8c1cadf5-4a7a-496d-aebd-b8bfa87bb9fd

Apie „Microsoft“:
1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB „Microsoft Lietuva“, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. „Microsoft Lietuva“ taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su valstybės institucijomis, aljansu „Langas į ateitį“ bei kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Apie SEB grupę
SEB yra pirmaujanti Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupė. Būdamas ilgalaikių ryšių su klientais bankas, Švedijoje ir Baltijos šalyse SEB konsultuoja klientus finansų klausimais ir teikia jiems universalias finansines paslaugas. SEB grupei priklausančių bankų Danijoje, Suomijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje pagrindinės veiklos sritys yra verslo ir investicinės bankininkystės paslaugos verslo klientams ir institucijoms. SEB grupėje dirba apie 17 tūkst. darbuotojų. Išsamiau apie SEB skaitykite www.sebgroup.com.

Parašykite komentarą