IT naujienos

„Samsung“ pristatė naujausią „SATA SSD“ serijos duomenų kaupiklį „870 EVO“

Pasaulinė pažangių atminties technologijų lyderė „Samsung“ pristatė duomenų kaupiklį „870 EVO“, kuris yra naujausias šios vartotojų mėgstamos serijos įrenginys. Šis duomenų kaupiklis yra našiausias ir patikimiausias savo klasėje, todėl tai puikus pasirinkimas plačiai vartotojų auditorijai – nuo įprastų kompiuterių naudotojų iki informacinių technologijų profesionalų.

„870 EVO“ išsiskiria naujausia „V-NAND“ technologija ir valdikliu, kuris leidžia pasiekti didžiausius nuoseklius „SATA“ skaitymo ir rašymo greičius, kurie atitinkamai siekia 560 MB/s ir 530 MB/s. Išmani „TurboWhite“ technologija padeda palaikyti aukščiausią našumo lygį. Palyginus su pirmtaku „860 EVO“, naujasis „870 EVO“ duomenų kaupiklis taip pat išsiskiria 38 proc. didesniu atsitiktinio skaitymo greičiu. Tai leidžia vartotojams našiau naudotis įrenginiu atliekant daugybę užduočių vienu metu ar naršant internete.

Ilgametė patirtis ir ekspertiškumas atminties technologijose leidžia „Samsung“ visus duomenų kaupiklių komponentus projektuoti įmonės viduje, todėl tai padeda užtikrinti, kad įrenginių dalys tarpusavyje veiktų darniai. Dėl šios priežasties „870 EVO“ ilgalaikis našumas yra 30 proc. didesnis, palyginus su pirmtaku „860 EVO“. Taip pat jis turi ir savo klasėje pirmaujantį 2,400 TB (TBW) reitingą arba 5 metų ribotą garantiją 4TB modeliui.

„870 EVO“ yra suderinamas su daugeliu kompiuterinių įrenginių ir jų naujausiomis funkcijomis. Duomenų kaupiklį taip pat galima naudoti su visais įrenginiais, turinčiais 2,5 colių „SATA“ sąsajos jungtį. Be to, įrenginys turi ir energijos taupymo režimą, todėl taip pat yra suderinamas ir su įrenginiais, kurie palaiko „Windows Modern Standby“ funkciją.

Naujasis „870 EVO“ sukurtas taip, kad būtų kuo labiau draugiškas aplinkai. Gamybos procese sumažinus anglies pėdsakus, šis duomenų kaupiklis tampa puikiu pasirinkimu tiems vartotojams, kurie produktams kelia aukštus ekologinius standartus.

Parašykite komentarą