Verslas

60 proc. didžiausių šalies bendrovių naudojasi BTA paslaugomis

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA klienčių tarpe – daugiau nei pusė (55) iš šimto didžiausių Lietuvos įmonių, kurias 2012 m. įvardino verslo dienraštis „Verslo žinios“. 60 procentų didžiausių Lietuvos kompanijų tūkstantuko taip pat naudojasi bendrovės paslaugomis.
„Siekiame nuolat plėsti paslaugas verslui bei ne gyvybės draudimo paslaugų verslui rinkos dalį. Lanksčiai taikome savo paslaugas skirtinga veikla užsiimančioms bendrovėms, nuolat peržiūrime kainodaros sprendimus, todėl džiaugiamės, kad mūsų pastangas ir įdirbį vertina bei paslaugomis naudojasi pačios didžiausios šalies įmonės bendrovės“, – teigia „BTA Insurance Company“ filialo Lietuvoje direktorius Tadeuš Podvorski.
Vidutiniškai BTA klientė – įmonė, priklausanti šalies didžiausių bendrovių tūkstantukui, bendrovei sumoka 26 tūkstančius litų įmokų. Iš viso šis klientų segmentas BTA sugeneruoja dešimtadalį bendrovės įmokų.

BTA Lietuvoje 2012 m. uždirbo daugiau kaip 10 mln. litų grynojo pelno, o nuostolių draudėjams pernai atlygino už 83 mln. litų. Palyginti su 2011 m. tuo pačiu laikotarpiu, 2012 m. bendrovės veiklos rezultatas yra net 6,9 mln. litų didesnis nei užpernai. Draudimo bendrovės apyvarta pernai siekė 159,7 mln. litų, t. y. 27,5 mln. litų daugiau nei 2011 metais.
BTA klientų aptarnavimo tinklas – vienas plačiausių ne gyvybės draudimo bendrovių tinklų Lietuvoje. Šalyje šiuo metu veikia 106 bendrovės atstovybės, kuriose dirba 230 draudimo specialistų. Iš viso bendrovėje dirba 422 darbuotojai.
„BTA Insurance company“ SE įmonė registruota Latvijoje ir yra įsteigusi 4 filialus: Lietuvoje, Estijoje, Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Taip pat sėkmingai vykdo veiklą ir kitose Europos šalyse: Lenkijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

Parašykite komentarą