Kelionės

„Wizz Air“ plėtra: pardavinės ne tik skrydžių bilietus, bet ir kelionių pramogas

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pradėjo teikti naują papildomą paslaugą savo keleiviams – „WIZZ Experiences“ (WIZZ patirtys).

Nuo šiol keleiviai gali susipažinti su plačia lankytinų vietų ir muziejų bilietų, pažintinių ekskursijų, sporto abonementų, gyvų renginių, gyvos muzikos ir teatro spektaklių pasiūla ir iškart įsigyti bilietus į juos.

Štai kokios pramogos siūlomos įvairiose šalyse:

Graikija: nardymas, alyvuogių aliejaus degustacija, tradicinis graikų vakaras su gyva muzika ir vakarienės šou.

Jungtinė Karalystė: svarbiausi sporto renginiai, gyva muzika ir „West End“ spektakliai, įskaitant „Hamiltoną“ ir „Liūtą karalių“.

Ispanija: ekskursija į Šv. Šeimynos bažnyčią (Sagrada Familia) Barselonoje arba „Prado“ muziejų Madride, bilietai į „FC Barcelona“ futbolo rungtynes, pažintis su svarbiausiomis Madrido vietomis dviračiu ir apsilankymas trijuose geriausiuose Malagos tapas baruose su vietos gidu.

Prancūzija: bilietai į Eifelio bokštą, Luvro muziejų arba ekskursija su gidu į Versalio rūmus ir sodus.

Italija: nedidelės grupės ekskursija po Pompėją su archeologu, bilietai į Koliziejų ar „Uficių“ galeriją, ekskursija su gidu po Vatikaną ar bilietai į „AC Milan“ futbolo rungtynes.

„Džiaugiamės galėdami toliau plėsti savo papildomų paslaugų pasiūlą ir pristatyti dar vieną naujieną. Mūsų keleiviai nuo šiol gali susiplanuoti visą kelionę: nuo skrydžio iki lengvo apsipirkimo lėktuve, pervežimo, apgyvendinimo ir pramogų“, – teigė bendrovės atstovas Jamesas Goodwinas.

Nauja paslauga teikiama bendradarbiaujant su interneto bilietų pardavėja „Coras“.

Visus bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje ir mobiliojoje programėlėje.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 207 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. 2023 m. „Wizz Air“ rinkosi net 60,3 mln. keleivių. „Wizz Air“ yra kotiruojama Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Neseniai bendrovė airlineratings.com, vienintelės pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūros, buvo nominuota viena iš 5 saugiausių pigių skrydžių bendrovių 2024 m., o 2019 ir 2023 m. oro transporto apdovanojimuose „Wizz Air“ buvo paskelbta Metų oro bendrove. 2021–2023 m. Pasaulio finansų tvarumo apdovanojimuose „Wizz Air“ taip pat pripažinta Tvariausia pigių skrydžių bendrove. „CAPA-Centre for Aviation Awards for Excellence“ 2022–2023 m. bendrovę nominavo Metų pasauline aplinkos tvarumo oro linijų grupe.

Daugiau informacijos:

Agnė Mačiulytė / UAB „Adverum“ / +370 626 48 960

Pastabos redaktoriams:

Visi „Wizz Air“ skrydžiai vykdomi „Airbus A320“ orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, „Airbus A320neo“ orlaiviais su 186 vietomis ir „Airbus A321neo“ lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų rasite čia: https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/about-us/press-office/
Sužinokite daugiau apie „Wizz Air“ tvarumo strategiją: F23 Half-Year ESG Update

Parašykite komentarą