Buitis, Namai,  Įvairenybės,  Laisvalaikis

4 būdai išradingai pasveikinti vaiką

Gimtadienio šventė jau artėja! Savaitės ar kelių dienų bėgyje turėsite sveikinti savo vaiką su gimtadieniu. Jeigu dar nepradėjote ruoštis šiai ypatingajai šventei, toliau pateikiamas idėjų sąrašas padės jūsų mažylio gimtadienį paversti nepaprastu. Užuomina jums: neprivalote rengti vakarėlio. Yra daugybė kitų būdų kaip puikiai atšvęsti vaiko gimtadienį!
Štai keletas būdų kaip pasveikinti savo vaiką:

Sukurkite gražią dainą ar eilėraštį
Akivaizdu, jog dainuosite „Su gimimo diena“, tačiau ar nebūtų nuostabu jei šiais metais pagyvintumėte šią dainą, įdėdami į ją asmeninės informacijos apie savo vaiką? Įsivaizduokite savo atžalos reakciją, išgirdus jus dainuojant jo vardą šioje, visiems žinomoje melodijoje. Jeigu jūs per daug jaudinatės ir negalite padainuoti šios dainos savo vaikui, galite įrašyti bei išsaugoti padainuotą dainą diske. Tokiu atveju, paleiskite įrašą prieš pjaustant tortą! O jeigu dainavimas ne jums, tuomet sukurkite eilėraštį, taip išreikšdami jausmus jūsų mažyliui. Eilėraštį galėtumėte pavadinti „Su gimtadieniu, mano vaike“ bei pakabinti jį jaukioje namų vietoje.

Išvykite į kelione
Apžiūrėkite jūsų apylinkės įvykių stendus, vietinius laikraščius, tėveliams skirtus internetinius tinklapius bei paieškokite juose ar jūsų vaiko gimtadienio dieną nebus kokių nors įdomių renginių vaikams. Galite aplankyti muziejų, parke pažaisti futbolą ar dviračiais pasivažinėti po miestą. Dienos pabaigoje pasimėgaukite skania vakariene kaimyninėje užkandinėje ar surenkite jaukų pikniką parke.

Nustebinkite vaiką mokykloje
Netikėtai aplankykite savo atžalą mokykloje bei nustebinkite jį balionų gausybe. Tuo pačiu galite atsinešti ir įvairių saldumynų – keksiukų, tortą, sausainių ar tiesiog įvairių niekučių, žaisliukų jūsų sūnaus ar dukters klasiokams. Nepamirškite informuoti klasės mokytojos bei apsauginių darbuotojų.

Pagaminkite ypatingus pusryčius
Gimtadienio dieną nėra nieko geriau negu nubusti nuo skanių pusryčių kvapo. Vaikai mėgsta jaustis ypatingais, todėl nėra jokios abejonės, kad pusryčiai į lovą privers juos jaustis tarsi princais bei princesėmis visą dieną. Paruoškite jūsų vaiko mėgstamiausius pusryčius, nepaisant to ar tai šokoladiniai blynai ar omletas su sūriu. Naudodamiesi vaisiais bei kremu galite ant blynų, vaflių ar skrebučių sukurti linksmus veidelius.

Parašykite komentarą