Buitis, Namai

4 priežastys įsigyti karkasinį baseiną arba (ir) sūkurinę vonią

Įsivaizduokite – kiekviena diena tai mini atostogos. Už lango sušvito kaitri saulutė, jūs atsisveikinate su kolegomis ir  išjungiate Zoom‘ą, apsivelkate maudymosi kostiumėlį, griebiatės rankšluosčio ir einate į savo kiemą. Atostogas ir pliuškenimasis kada tik norite! Pasimėgaukite saule, atsivėsinkite vandenyje, žaiskite žaidimus su šeima ir pamirškite savo rūpesčius… Ir visa tai niekada neužvedant automobilio ir bandant suspėti iki ežero ar jūros kol saulė nenusileido. Nuosavi karkasiniai baseinai kieme nėra prabanga ar tolima svajonė – tai realybė, kuri jau dabar gali būti įgyvendinta.

Per užsitęsusį karantiną leidžiame daug laiko namuose, tad kodėl nesukūrus vandens pramogų oazės tiesiog savo kieme? Karkasinis baseinas arba sūkurinė vonia nereikalauja daug investicijų, tačiau dovanoja vasaros pramogas visai šeimai kiekvieną dieną.

Reikia konkrečių argumentų? Štai keturios priežastys, kodėl jūsų kieme turėtų atsirasti karkasinis baseinas, sūkurinė vonia arba abu!

Linksmybės garantuotos visai šeimai

Karkasinis baseinas  – tai nedidelė investicija, kuri netrukus atsiperka valandomis šeimos linksmybių. Atrodo, kad vaikai natūraliai mėgsta vandenį, o naudodamiesi nedideliu baseinu jie gali išmokti plaukti saugioje ir patogioje aplinkoje. Plaukimas skatina savarankiškumą ir pasitikėjimą savimi – šios dvi savybes, jei puoselėjamos, padeda vaikams augti ir klestėti visą gyvenimą. Visi tėvai žino, kad laikas, praleistas su vaikais, yra brangus, o baseinas suteikia galimybę visai šeimai susiburti ir pasimėgauti vienas kito buvimu, bendravimu, tuo pačiu būnant gryname ore.

Prisiminkite savo vaikystę – prisiminkite, ką jums reiškia plaukimas, taškymasis vandenyje? Baseinai gali padėti sukurti brangių prisiminimų su šeima, kuriuos branginsite ateinančiais metais. Be to, pripažinkime – jūsų vaikai jus tikrai mylės už tokią vasaros dovaną! O jei dar pridėsite keletą vandens žaislų, žaidimų, plūdurų, jūs iš esmės sukursite savo pramogų parką. Koks vaikas to nenorėtų?

Pasilepinkite

Baseinas nėra tik vaikų nuosavybė – jis taip pat gali būti puiki vieta atsipalaiduoti po dienos sunkumų. Tačiau dar geresnis variantas nei baseinas – sūkurinės vonios malonumai. Tai yra kažkas stebuklingo ir raminančio leisti laiką sūkurinėje vonioje, mėgaujantis šaltu gėrimu, mėgstama muzika ar tiesiog pasineriant į savo mintis.  Ilgos, karštos dienos pabaigoje nėra geresnio jausmo, nei pasinerti į vėsų, švarų, burbuliuojantį ir kūną masažuojantį vandenį.

Naudinga sveikatai

Nuosavas baseinas nėra tik investicija į pramogas ir poilsį – tai investicija ir į jūsų sveikatą. Lengvas fizinis aktyvumas ir vandens pratimai net nedideliame baseine yra sveika. Aktyvi veikla palaiko jūsų širdies susitraukimų dažnį, nekeliant streso jūsų kūnui, padeda ugdyti ištvermę, raumenų jėgą ir širdies bei kraujagyslių būklę ir padeda išlaikyti sveiką svorį. Atsipalaidavimas sūkurinėje vonioje taip pat yra stresą malšinantis veiksnys, ir daugelis žmonių pastebi, jog miegas tampa gilesnis po vakarinių vandens procedūrų.

Nedidelės išlaidos

Karkasiniai baseinai ir sūkurinės vonios yra prieinamesni, nei galite pagalvoti. Yra daugybė tipų, dydžių ir stilių, todėl yra tikimybė, kad yra jūsų biudžetą atitinkantis baseinas bei sūkurinė vonia. Tiesą sakant, tokie įrenginiai greičiausiai jums kainuos mažiau nei didelės šeimos atostogos – ir truks daug ilgiau – net gi ne vieną vasarą.

Karkasinį baseiną surinkti galima vos per 20-30 minučių, tam tereikia 2-3 žmonių. Jo kaina priklausomai nuo pasirinkto modelio bei dydžio, prasideda nuo 100 eurų. Sūkurinės vonios taip pat nereikalauja ypatingų pastangų surinkti ir pajungti veikimui, o kaina prasideda nuo 600 €.

Jūs nusipelnėte pramogų, atsipalaidavimo ir matyti kaip gyvenimu namuose mėgaujasi visa šeima!

Parašykite komentarą