Sveikata

Žinomos moterys dabar ir prieš 15 metų: nuo kurioziškų grožio paieškų iki jo paslapčių

„Norėčiau patarti puoštis ir dažytis. Žinoma, saikingai tik. Nes ateis laikas, kai įlįsi į treningus, ar, geriausiu atveju, džinsus, o veidą dengsi kauke“, – juokaudama moterims patarė Rūta Mikelkevičiūtė. Rudens popietę „L’Oréal Paris True Match“ gimtadienio renginyje susitikusios žinomos šalies moterys ne tik dalijosi grožio paslaptimis, bet ir patarimais, kurie prieš 15 metų joms būtų padėję dar labiau pasitikėti savimi bei mėgautis gyvenimu.

Ne lygiuotis, o ieškoti savęs

Iš TV ekranų ar socialinių tinklų kasdien šypsosi gražios moterys. Neretai merginai ar moteriai jos tampa grožio etalonais, su kuriais nejučiomis imamasi lygintis figūromis, bruožų išskirtinumu, šypsenų baltumu ar odos lygumu. O jei norimo įvaizdžio pasiekti nepavyksta, neapleidžia savikritiškumas ir savigrauža.

Tačiau žinomos šalies moterys sako, kad pats laikas dailiosios lyties atstovėms išmokti meilės sau ir imtis savojo grožio paieškų.

„Kai buvau 15-os ar 16-os metų, man rūpėjo ne savo unikalios išvaizdos puoselėjimas, bet savotiškas kopijavimas. Norėjau atrodyti panašiai, kaip atrodo moterys TV ekranuose“, – save prisimena puikiai iš televizijos reklamų ar socialinių tinklų pažįstama Karolina Kriukelytė-Slavinskienė.

Tačiau moteris atvira: jei šiandien galėtų duoti patarimą 15-metei sau, paragintų ieškoti savo išskirtinumų ir išmokti juos išryškinti. „Norėčiau sau pasakyti štai ką: pabrėžk savo privalumus ir mažiau galvok apie trūkumus, elkis taip, kaip elgtųsi asmenybė. Nes tu ir esi asmenybė“, – šypsojosi K. Kriukelytė-Slavinskienė.

Žinoma dainininkė Erica Jennings pasakojo, kad šeimoje buvo auginama ir mokoma, jog moters grožis – kur kas daugiau nei tik išvaizda. „Vidus ir išorė – vienodai reikšmingi. Galbūt dėl to man svarbiausias ir gražiausias yra moters vidinis spindesys ir pasitikėjimas“, – kalbėjo dainininkė.

Vis tik ji pripažįsta, kad pasitikėjimas savimi ne visuomet yra lengvai pasiekiamas, ypač jei per daug dėmesio skiriama kitų žmonių nuomonei. „Jei galėčiau duoti patarimą sau prieš 15 metų, palinkėčiau visko nepriimti asmeniškai. Pavyzdžiui, nepriimti asmeniškai to, ką apie tave komentuoja naujienų portaluose ar kokius siaubingus dalykus tau už nugaros kalba žmonės. Kai suvokiau, kad visos tos kalbos bei komentarai iš tiesų niekada net nebuvo apie mane, o veikiau – ant manęs išlietas tų žmonių vidinis skausmas ir nusivylimas, gyvenimas tapo daug paprastesnis“, – atviravo E. Jennings.

Graži išvaizda – ne tik puikus makiažas

Žinomų moterų teigimu, nors makiažas padeda paryškinti ir dar labiau atskleisti dailiosios lyties atstovių grožį, puiki išvaizda reikalauja meilės sau – nuolatinio puoselėjimo ir rūpesčio savo kūnu.

Jaunesnę save prisiminusi E. Jennings sakė, kad per pastaruosius 15 metų jos supratimas ir požiūris į grožio procedūras stipriai pasikeitė.

„Kaip ir prieš 15 metų, taip ir šiandien mano odos priežiūros rutina yra tokia pati. Tačiau didžiausias pokytis – šiandien rūpinuosi savo oda galvodama apie ilgalaikius rezultatus ir pasekmes. Dėl to mėgstu lankytis meta ir šalčio terapijos procedūrose, reguliariai sportuoti, gerai išsimiegoti visomis savaitės dienomis ir gerti daug vandens. Be to, dabar geriu vitaminus, ko prieš 15 metų nedariau“, – šypsodamasi pasakojo dainininkė.

Prisiminė grožio paieškas

Nors šiandien savo patarimais žinomos moterys siekia įkvėpti ir motyvuoti kitas, šventės metu jos prisiminė ir savo kurioziškas grožio paieškas jaunystėje.

„Juokinga prisiminti atvejį, kai pati nusprendžiau savo jėgomis pasidaryti šviesias plaukų sruogeles. Jos buvo didelės ir geltonos kaip kiaušinio trynys“, – prisiminė K. Kriukelytė-Slavinskienė. Galbūt dėl to šiandien ji vadovaujasi taisykle – tai, ko nemoki pati, patikėk profesionalams.

R. Mikelkevičiūtė prisiminė ją užvaldžiusį norą turėti įdegusią odą. „Esu buvusi kur kas labiau oranžinė nei pats Donaldas Trumpas. Ir jaučiausi labai graži iki tol, kol vienas bičas, ilgai žiūrėjęs, pasiūlė man veidą teptis sviestu! Anot jo, vaizdas būtų buvęs super! – juokėsi žinoma laidų vedėja. – Matyt, jo mama taip darė.“

E. Jennings prisiminė, kad būdama jaunesnė mėgo eksperimentuoti ir kaip nors įdomiau pasidažyti akis. „Maniau, kad atrodau puikiai. Būdama 14 metų po akimi piešiausi ašarą. Nors to nesigailiu, šiandien sau jaunesnei pasiūlyčiau to nedaryti“, –  kalbėjo dainininkė.

Nusikelti į prisiminimus ir pažvelgti į save prieš 15 metų žinomas Lietuvos moteris pakvietė „L’Oréal Paris“, šiemet minintis populiariausio šalyje makiažo pagrindo „True Match“ 15-ąjį gimtadienį. Į „Aš prieš 15 metų“ šventę susirinkusios šalies moterys siekė ne tik pasidalinti prisiminimais, bet ir savo patirtimi, pamokomis ar net kurioziškomis situacijomis įkvėpti visas Lietuvos daliosios lyties atstoves ieškoti savojo grožio, nebijoti jo pabrėžti ir dar stipriau savimi pasitikėti.

Pasak R. Mikelkevičiūtės, moterys privalo išmokti mylėti ir vertinti save, savimi pasitikėti, nes būtent nuo to moters gyvenime priklauso visa kita.

Pranešimą paskelbė: Miglė Dauskurdienė, 2people

Parašykite komentarą