Kelionės

„Wizz Air” šventinių skrydžių vadovas: kaip lengvai keliauti per žiemos šventes

„Wizz Air” – sparčiausiai auganti ir ekologiškiausia oro linijų bendrovė Europoje – pasirūpins, kad jūsų kelionė būtų kuo malonesnė ir nekeltų streso.
Artėjant šventiniam sezonui ir pradėjus įgyvendinti kelionių planus, orientuotis šurmuliuojančiuose šventiniuose oro uostuose gali būti sudėtinga, tačiau naudodamiesi mūsų ekspertų patarimais ir paslaugomis galėsite lengvai įveikti šventinį skubėjimą.

GREITOSIOS KELEIVIŲ AVIACIJOS SAUGUMO PATIKROS PASLAUGA IR IŠSKIRTINĖS ORO UOSTŲ PATALPOS SKLANDŽIAI KELIONEI

Įtemptu šventiniu laikotarpiu keleiviams, užsisakantiems skrydžių bilietus į norimas vietas, patariame apžvelgti mūsų siūlomas paslaugas. Kai kuriuose oro uostuose yra įvairių patogumų, dėl kurių kelionė nuo pat pradžių tampa ramesnė. Pasinaudokite greitosios keleivių aviacijos saugumo patikros (angl. „Fast Track”) paslauga, kuri leidžia keleiviams sklandžiai pereiti saugumo patikrą net ir piko valandomis ir taip sutrumpinti laukimo laiką.
Be to, norint, kad kelionė būtų malonesnė, rekomenduojame pasinaudoti oro uosto poilsio kambariais.

KELIONĖS DRAUDIMO SVARBA

Kelionių planai yra nenuspėjami – gali susiklostyti nenumatytų aplinkybių, dėl kurių kelionė gali būti atšaukta arba nutraukta. Norėdami apsaugoti save ir savo kelionės draugus, užsisakydami skrydį apsvarstykite galimybę apsidrausti kelionės draudimu. Šiuo metu „Wizz Air” teikia dviejų rūšių kelionių draudimus:
• visapusišką kelionės draudimą: šis variantas apima įvairias išmokas, pavyzdžiui, draudimas suteikia galimybę gauti visą parą veikiančią skubią medicinos pagalbą, kelionės atšaukimo draudimą, medicininių išlaidų užsienyje, prarasto ar pavogto bagažo, praleisto išvykimo ir mirties dėl nelaimingo atsitikimo draudimą;
• atšaukimo draudimą: ši alternatyva apima būtent su kelionės atšaukimu susijusius klausimus ir suteikia apsaugą, jei tektų nutraukti kelionę.

PLANUOKITE IŠ ANKSTO, KAD GAUTUMĖTE GERIAUSIUS PASIŪLYMUS
Kadangi žiemos sezonu kelionių įkarštis pasiekia piką, labai svarbu žiemos atostogas planuoti iš anksto. Pasinaudokite mūsų lanksčia kainodaros sistema ir užsitikrinkite geriausias kainas iš anksto užsisakydami bilietus mūsų svetainėje. Norėdami išvengti didesnių išlaidų, pirminio užsakymo metu įtraukite visas pageidaujamas paslaugas.

SKLANDUS RYŠYS VISAME PASAULYJE SU ESIM DUOMENŲ PASLAUGA

Teikiant „eSIM Data” paslaugą, išskirtinis dėmesys skiriamas patikimiems ir spartiems mobiliesiems duomenims teikti klientams, nenutrūkstamam ryšiui užtikrinti. Siūlydama vienkartinio pirkimo modelį, „Wizz Air” suteikia klientams galimybę naudotis prieinamomis mobiliųjų duomenų galimybėmis ir prieiga prie daugiau nei 245 mobiliųjų tinklų, kad būtų išlaikytas ryšys su daugiau nei 150 šalių ir nereikėtų keisti fizinių SIM kortelių.

KELEIVIŲ PATOGUMUI – PERVEŽIMO IŠ ORO UOSTO PASLAUGA

Keliaukite be rūpesčių, naudodamiesi „Wizz Air” teikiamomis pervežimo iš oro uosto paslaugomis. Jos užtikrina sklandžią, patogią keleivių kelionę iš oro uosto į norimą vietą ir padeda išvengti spūsčių.

AUKSINĖS REGISTRUOJAMO BAGAŽO TAISYKLĖS

Remdami tvarų keliavimą, raginame savo keleivius keliauti su kuprine, įskaičiuota į bilieto kainą. Tačiau ilgesnėms kelionėms siūlome įvairius krepšius, kuriuos keleiviai gali paimti su savimi. Keleiviai gali įsidėti 10 kg sveriantį krepšį vežimėlyje (ne daugiau kaip 55x40x23 cm), kuris telpa į viršutinį skyrių, taip pat registruojamus krepšius, kurių svoris gali būti 10 kg, 20 kg, 26 kg arba 32 kg (149x119x171 cm). Vienam keleiviui galima vežti ne daugiau kaip 6 krepšius.
Be to, pirmenybės teisę turintys keleiviai į saloną gali įsinešti papildomą krepšį vežimėlyje (ne daugiau kaip 55x40x23 cm). Be to, jie pirmieji kviečiami įlipti į lėktuvą, jiems taip pat yra skirtas specialus bagažo registracijos stalas.

Apie „Wizz Air”

„Wizz Air” – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 191 „Airbus A320″ ir „Airbus A321″ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių 2022 m. spalio–2023 m. rugsėjo mėn. „Wizz Air” rinkosi 51,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o oro industrijos transporto apdovanojimuose „Air Transport Awards” 2019 ir 2023 m. buvo įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė. „Wizz Air” taip pat buvo pripažinta „Tvariausia žemų kainų aviakompanija” tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards” 2021–2023 m. Azijos aviacijos centras (angl. Centre of Aviation, CAPA) „Wizz Air” 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year”). 2023 m. „Pasaulio kelionių apdovanojimuose” (angl. „World Travel Awards”) įmonė pelnė Europoje pirmaujančios pigių skrydžių bendrovės titulą.

Daugiau informacijos
Agnė Mačiulytė / UAB „Adverum” / +370 626 48 960
Wizz Air Group; communications @wizzair.com

Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on X: @wizzair
Follow us on TikTok @wizzair

Pastabos redaktoriams:
• Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi „Airbus A320″ orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, „Airbus A320neo” orlaiviais su 186 vietomis ir „Airbus A321neo” lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
• Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų rasite čia: https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/about-us/press-office/
• Sužinokite daugiau apie „Wizz Air” tvarumo strategiją: F23 Half-Year ESG Update

Parašykite komentarą