Kelionės

„Wizz Air“ skelbia naują 2022–2023 m. žiemos skrydžių tvarkaraštį

Vilnius, balandžio 5 d.
Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė* „Wizz Air” sudarė naują 2022 m. žiemos tvarkaraštį. Aviakompanija siūlo platų pigių skrydžių pasirinkimą į keliautojų jau pamėgtus ir naujai atrandamus Europos miestus. Žiemos sezonu (2022 m. spalio mėn. – 2023 m. kovo mėn) savo klientams oro linijos paruošė 810 maršrutų su daugiau nei 120 000 skrydžių ir beveik 26 mln. vietų. Bilietus jau galima įsigyti internetu wizzair.com ir mobiliojoje programėlėje.
Skrydžių pramonei grįžtant į priešpandeminį lygį, „Wizz Air“ ir toliau plečia savo veiklą, 2022–2023 m. žiemos sezonui siūlydama maršrutų ir potyrių visoje Europoje. Oro linijos siūlo skrydžių savaitgalio kelionėms mieste, šeimos atostogoms, poilsiui prie jūros ar trumpai išvykai aplankyti kitoje šalyje įsikūrusių šeimos narių ar draugų. Tarp krypčių iš Vilniaus žiemos sezonu siūloma skristi į keliautojų jau pamėgtus Atėnus, Milaną, Nicą, Barseloną, Londoną, iš Kauno bus galima aplankyti Art Noveau architektūra garsėjantį Olesiundą, kalnų apsuptą Bergeną ar gamtos mylėtojų mėgstamą Stavangerį Norvegijoje ir kt.
„2022-2023 metų žiemos skrydžių tvarkaraštį sudarėme atsižvelgdami į daugialypius mūsų klientų pomėgius ir keliavimo įpročius. „Wizz Air“ prioritetas – siūlyti Lietuvos gyventojams saugias, įsimintinas keliones ir garantuoti tinkamą jų kainą“, – teigia Zsuzsa Trubek, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovė.
„Wizz Air“ visiems keleiviams pataria į savo rezervaciją įtraukti „WIZZ Flex“ paslaugą. Ji leidžia nemokamai atšaukti skrydį likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki išvykimo ir iškart atgauti visą sumokėtą mokestį oro linijų kreditais. Įsigijusieji paslaugą taip pat turi galimybę skrydžio datas ir kryptis keisti tiek kartų, kiek nori.

Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 152 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.
Daugiau informacijos:
Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374
Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on Twitter: @wizzair
Pastabos redaktoriams:
• Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
• „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
• Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
• Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
• Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Parašykite komentarą