Kelionės

„WIZZ AIR“ REMIA NAUJĄ EASA KAMPANIJĄ APIE TINKAMĄ ELGESĮ LĖKTUVE

Europos Sąjungos aviacijos saugos agentūra (EASA) neseniai pradėjo akciją „Skrisk teisingai“. Projekto tikslas – skatinti tinkamą ir reikalavimus atitinkantį keleivių elgesį lėktuve. Sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje oro linijų bendrovė „Wizz Air“ yra viena iš daugelio kitų oro linijų bendrovių, remiančių naująją iniciatyvą.

Keleivių drausmės pažeidimai būna įvairūs: įgulos nurodymų nesilaikymas, buvimas apsvaigus nuo alkoholio, žodinių ar net fizinių konfliktų kėlimas.
Keleivių ir įgulos narių saugumas lėktuve yra itin svarbus „Wizz Air“. Todėl oro linijų bendrovė palankiai vertina šią iniciatyvą ir yra visapusiškai pasirengusi aktyviai dalyvauti akcijoje.

EASA rekomenduojamos priemonės:

– griežtesni teisės aktai,
– įgulos ir personalo mokymai,
– bendradarbiavimu grindžiamos ataskaitų teikimo sistemos ir veiksminga komunikacija,
– padidintos saugos priemonės,
– keleivių švietimas.

Ši medžiaga yra bendros gairės, padėsiančios visiems keliautojams mėgautis malonia ir ramia kelione. Ją galima rasti EASA Oro operacijų bendruomenės interneto svetainėje čia.

Pagrindinis akcijos „Skrisk teisingai“ tikslas – didinti keleivių sąmoningumą, pabrėžiant šiuos tris pagrindinius dalykus:

– pasirenkite skrydžiui: patarimai, kaip sklandžiai ir be streso keliauti, pavyzdžiui, protingai ir pagal oro linijų bendrovių taisykles susipakuoti daiktus, būti gerai informuotam, anksti atvykti į oro uostą, apsirūpinti geriamais skysčiais ir panašiai;
– būkite mandagūs: akcentuojama, kad su darbuotojais ir kitais keleiviais reikia elgtis maloniai, būti kantriems, išlikti ramiems, vykdyti įgulos nurodymus ir padėti kitiems;
– nekelkite konflikto: pavojingas elgesys negali būti toleruojamas; keleiviams primenama atsakingo ir racionalaus elgesio orlaivyje svarba bei galimos neadekvataus elgesio pasekmės.

„EASA kampanija „Skrisk teisingai“ yra galimybė padidinti visos aviacijos pramonės saugumą. Džiaugiuosi, kad mes, kaip atsakinga oro linijų bendrovė, esame šios iniciatyvos dalis. Keleivių ir įgulos saugumas mums yra svarbiausias prioritetas“, – sakė „Wizz Air“ saugumo vadovas Miklósas Bódai.

„Per pastaruosius trejus metus Europos aviacijos pramonėje padaugėjo nedrausmingų keleivių atvejų ir padidėjo nusižengimų sunkumas. Todėl šią vasarą EASA pradėjo akciją „Skrisk teisingai“. Raginame nacionalines valdžios institucijas, oro linijų bendroves ir oro uostus bendradarbiauti ir aiškiai komunikuoti su keleiviais, nes tai svarbu siekiant sumažinti riziką keleiviams ir įgulos nariams“, – teigė Johnas Franklinas, EASA saugos skatinimo vadovas ir EASA kampanijos „Skrisk teisingai“ vadovas.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 185 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F23 finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., „Wizz Air“ rinkosi 51,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o ATW ją pripažino 2020-ųjų „Metų aviakompanija“. „Wizz Air“ oro industrijos transporto apdovanojimuose „Air Transport Awards“ 2019 m. ir 2023 m. buvo įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. „Wizz Air“ taip pat buvo pripažinta „Tvariausia žemų kainų aviakompanija“ tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards“ 2022 m. Azijos aviacijos centras „Wizz Air“ 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).

Parašykite komentarą