Transportas

„WIZZ AIR“ RAGINA VYRUS NEDELSTI IR PASITIKRINTI SVEIKATĄ

2021 m. lapkričio 17 d. Wizz Air, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, tęsia bendradarbiavimą su judėjimu Movember, siekiant paskatinti sveiką gyvenseną ir didinant visų biuro darbuotojų, keleivių ir skrydžio įgulų supratimą kokia svarbi yra vyrų sveikata.

Prostatos vėžys Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių – dažniausia vyrų onkologinė liga. Pasaulyje 2020 m. nustatyti 1,4 mln. naujų šio vėžio atvejų ir užfiksuota 375 tūkst. mirčių. Tik dėl populiacijos augimo ir senėjimo prognozuojama, kad 2040 metais pasaulyje bus diagnozuota 2,3 mln. naujų prostatos vėžio atvejų.

Movember – pirmaujanti pasaulinė organizacija, pasiryžusi pakeisti požiūrį į vyrų sveikatą. Žodis Movember kilęs iš žodžių ūsai, „mo“ ir „lapkritis“. Kasmet lapkričio mėnesį vyrai kviečiami auginti ūsus ir taip atkreipti dėmesį į vyrų sveikatos problemas, tokias kaip prostatos vėžys, sėklidžių vėžys, vyrų savižudybės.

Medikai Lietuvoje pastebi, jog pastaruoju metu vyrai vis rečiau prevenciškai tiriasi dėl prostatos vėžio, sumažėjo konsultacijų ir atliekamų biopsijų skaičius. Prostatos vėžys yra viena grėsmingiausių ligų vis dažniau diagnozuojama jaunesniems vyrams.

Anksti diagnozavus prostatos vėžį paciento išgyvenamumas yra daugiau kaip 98 proc., tačiau pavėlavus, išgyvenamumas nesiekia nė 26 proc.. Jei jums daugiau nei 40 metų, turėtumėte nedelsti ir išsitirti PSA lygį.

Šiais metais WIZZ visiems kolegoms vyrams: biuro darbuotojams, keleivių salono ir skrydžio įgulai skelbia – ūsų auginimo konkursą. Šį konkursą galima stebėti socialiniuose tinkluose naudojant grotažymę #WIZZMovember.

„Tvarios aviakompanijos kūrimas, neatsiejamas nuo sveikos gyvensenos ir mūsų kolegų švietimo. Todėl nusprendėme 2019 m. prisijungti prie Movember judėjimo ir plėsti savo Mo. Didžiuojuosi WIZZ komanda, kuri dalyvauja šioje puikioje iniciatyvoje ir padeda vyrams atkreipti dėmesį kaip svarbu reguliariai tikrinti sveikatą. Mūsų keleivius taip pat raginame prisijungti prie šios puikios akcijos – ne tik mėnesiui paslėpti skustuvus stalčiuje, bet ir daryti asmenukes su mūsų įgula ir dalintis jomis savo socialinių tinklų profiliuose žymint grotažyme #WIZZMovember. Kviečiame keliautojus atrasti visus WIZZ ūsus orlaiviuose“, – sako Johanas Eidhagenas (Johan Eidhagen), „Wizz Air“ žmogiškųjų išteklių vadovas.

 

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 145 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „World Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Pranešimą paskelbė: Birutė Stanevičienė, UAB ADVERUM

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą