Verslas

Wizz Air praneša apie plėtrą Italijoje: tampa trečia didžiausia oro linijų bendrove šalyje

Vilnius, rugsėjo 23 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Wizz Air plečia veiklą Italijoje ir tampa trečia pagal dydį oro linijų bendrove šalyje. Romos Fjumičino ir Milano Malpensos oro uoste nuo šiol bus bazuojami dar trys Wizz Air Airbus A321neo lėktuvai ir keleiviams bus siūloma 12 naujų krypčių.

Nuo šiol keleiviai iš Milano Malpensos oro uosto skraidys 5 naujomis kryptimis, o nuo gruodžio iš Romos Fjumičino – 7 naujomis kryptimis. Bilietus naujiems maršrutams jau dabar galima užsisakyti tinklalapyje wizzair.com arba oro linijų bendrovės mobiliojoje programėlėje.

Du papildomi lėktuvai Romos Fjumičino bazėje leis Wizz Air vykdyti skrydžius 65 kryptimis ir oro linijų bendrovė šiame oro uoste iš viso turės septynis orlaivius. Keleiviai galės skristi į Barseloną, Geteborgą, Malagą, Paryžiaus Orli oro uostą, Portą, Seviliją ir Valensiją, taip pat bendrovė dažniau keleivius skraidins į Eindhoveną, Hurgadą, Tel Avivą ir Jerevaną.

Milano Malpensos oro uosto bazėje nuo šiol bazuosis iš viso 6 orlaiviai, kurie nuo 2022 m. spalio Wizz Air keleivius skraidins penkiomis naujomis kryptimis – į Kardifą, Džidą, Marsa Alamą, Rijadą ir Jerevaną. Aviakompanija skrydžius vykdys iš viso 43 kryptimis ir keleivius dažniau skraidins į Tel Avivą, Kataniją ir Atėnus.

„Plečiame savo veiklą Italijoje ir siūlome 12 naujų krypčių, siekdami suteikti greitą, patogią bei saugią skrydžių patirtį ir konkurencingą kainą savo klientams, − komentuoja Wizz Air prezidentas Robertas Carey.

Wizz Air anksčiau skelbė priimanti sunkų sprendimą ir uždaranti bazę Palermo oro uoste. Nuo šių metų lapkričio 3 d. bazėje esantys orlaiviai bus paskirstyti į Romos ir Milano oro uostus. Aviakompanija ir toliau skraidys į Palermo oro uostą, kasdien vykdydama skrydžius tarp Milano Malpensos ir Venecijos Marco Polo bei Palermo oro uostų. Nors maršrutai tarp Palermo ir Turino bei Bolonijos bus nutraukti, tai sudaro tik 4% visų Wizz Air vykdomų skrydžių Italijoje. Bendrovė ir toliau vykdys daugiau nei 220 vietinių savaitinių skrydžių ir plės savo plėtrą Katanijos Fontanarosos oro uoste, kuriame turi tris lėktuvus.

Naujos Wizz Air kryptys:

Kryptis Dienos Kainos nuo* Skrydžių pradžia
Milanas (Malpensos oro uostas) – Kardifas Trečiadienis, sekmadienis 24,99 EUR Spalio 30 d., 2022
Milanas (Malpensos oro uostas) – Jerevanas Antradienis, šeštadienis 54,99 EUR Sausio 10 d., 2023
Milanas (Malpensos oro uostas) – Marsa Alamas Trečiadienis, sekmadienis 49,99 EUR Sausio 11 d., 2023
Milanas (Malpensos oro uostas) – Džeda Antradienis, šeštadienis 54,99 EUR Gruodžio 3 d., 2022
Milanas (Malpensos oro uostas) – Riadas Antradienis, sekmadienis 54,99 EUR Balandžio 20 d., 2023
Romos (Fjumičino oro uostas) – Barselona Kiekvieną dieną 24,99 EUR Gruodžio 12 d., 2022
Romos (Fjumičino oro uostas) – Valencija Antradienis, ketvirtadienis, šeštadienis 24,99 EUR Gruodžio 13 d., 2022
Romos (Fjumičino oro uostas) – Portas Antradienis, ketvirtadienis, šeštadienis 24,99 EUR Gruodžio 13 d., 2022
Romos (Fjumičino oro uostas) – Paryžius Pirmadienis, trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, sekmadienis 24,99 EUR Gruodžio 12 d., 2022
Romos (Fjumičino oro uostas) – Sevilija Antradienis, ketvirtadienis, šeštadienis 24,99 EUR Balandžio 29 d., 2023
Romos (Fjumičino oro uostas) – Malaga Trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis, sekmadienis 24,00 EUR Balandžio 28 d., 2023
Romos (Fjumičino oro uostas) – Geteborgas Trečiadienis, sekmadienis 24,99 EUR Balandžio 30 d., 2023

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams.
Apie Wizz Air
Wizz Air – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 165 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė 2020-ųjų „Metų aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.
Daugiau informacijos:
Giedrė Dudavičiūtė / UAB „Adverum“ / +370 62150359
Follow us on Instagram: @wizzair
Follow us on Facebook: @wizzair
Follow us on Twitter: @wizzair
Pastabos redaktoriams:
• Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
• „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
• Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
• Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
• Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Parašykite komentarą