Verslas

„Wizz Air“ plečia veiklą ir atidaro bazę Donkasterio Šefildo oro uoste

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia oro bendrovė Europoje, atidaro naują bazę Donkasterio Šefildo oro uoste. Ji bus antroji „Wizz Air UK“, bendrovės grupės, Jungtinėje Karalystėje (JK) įregistruota ir įsikūrusi bazė, įskaitant Londono Lutono bazę. Bendrovė priskirs vieną „Airbus A320“ tipo orlaivį Jorkšyro oro uostui ir iš naujos bazės pasiūlys skrydžius 7 naujomis kryptimis, kurios papildys dešimties maršrutų Donkasterio Šefildo tinklą.

„Antrosios mūsų bazės JK įkūrimas yra svarbus „Wizz Air UK“ etapas ir įrodo mūsų ilgalaikį įsipareigojimą šiai rinkai. Toliau augame šiuo sudėtingu laikotarpiu. Džiaugiamės galėdami pristatyti naujus žemų kainų maršrutus į Donkasterio Šefildo oro uostą ir suteikdami klientams galimybę tyrinėti naujus miestus arba grįžti į mėgstamas atostogų vietas“, – sako Owainas Jonesas, „Wizz Air UK“ vykdomasis direktorius.

Pirmasis „Wizz Air“ skrydis iš Donkasterio Šefildo oro uosto įvyko prieš daugiau nei 14 metų, o nuo to laiko bendrovė tapo didžiausiu oro uosto vežėju. Kiekvienais metais oro linijų bendrovės ypač žemų kainų Vidurio ir Rytų Europos maršrutais skrenda daugiau nei milijonas keleivių. Įkūrusi naujausią bazę Donkasterio Šefildo oro uoste, „Wizz Air“ pasiūlys naujus maršrutus į Ispanijos miestus Alikantę ir Malagą, Larnaką Kipre, Farą Portugalijoje, Liubliną Lenkijoje, Košicę Slovakijoje ir Sučavą Rumunijoje. Skrydžius naujomis kryptimis galima užsisakyti bendrovės svetainėje wizzair.com arba mobiliojoje programėlėje vos nuo 17,99 EUR.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti daugiau žemų kainų Donkasterio Šefildo oro uoste į šias populiarias klientų mėgstamas kelionių vietas. Partnerystė su „Wizz Air“ yra nepaprastai svarbi mūsų verslui. „Wizz Air“ ir Donkasterio Šefildo oro uostas savo keliones pradėjo 2000-ųjų pradžioje, praėjus 15 metų „Wizz Air“ yra viena sėkmingiausių ir labiausiai įsitvirtinusių Europos oro linijų bendrovių, o Donkasterio Šefildo oro uostas – vienas sparčiausiai augančių JK oro uostų“, – sako Robertas Houghas, Donkasterio Šefildo oro uosto pirmininkas.

Pasak R. Hougho, šiuo metu aviacijos sektorius susiduria su didžiausiu iššūkiu šių laikų istorijoje. Todėl svarbu, kad JK vyriausybė pripažintų ir palaikytų oro linijų bendroves ir oro uostus, kurie į šalies ekonomiką atneša labai reikalingų investicijų. Donkasterio Šefildo oro uostas įneša daugiau nei 60 milijonų svarų sterlingų į Šefildo miesto regioną ir užtikrina darbo vietas tūkstančiams žmonių.

Įkurdama naują „Wizz Air UK“ bazę Donkasterio Šefilde, bendrovė ne tik padidins Donkasterio Šefildo oro uosto metinius pajėgumus 150 000 vietų ir pasiūlys vietos keleiviams dar pigesnių ir įdomesnių kelionių, bet ir prisidės prie vietos ekonomikos skatindama darbo rinką. „Wizz Air“ Donkasterio rajone sukurs daugiau nei 36 tiesiogines ir 110 netiesioginių darbo vietų.

Pridėjus šį orlaivį, „Wizz Air“ turi 11 JK bazuojamų lėktuvų, su naujais maršrutais iš Donkasterio Šefildo oro uosto likusius 2020 m. WIZZ 107-iuose maršrutuose iš JK parduos beveik 1,8 milijono vietų. Ši nauja bazė įkuriama po „Wizz Air“ pranešimų apie naujas bazes Bakeu, Dortmunde, Lvove, Larnakoje, Milano Malpensos oro uoste, Tiranoje, Sankt Peterburge ir daugiau nei 200 naujų maršrutų pradžią tinkle nuo 2020 m. balandžio.

Šis augimas atėjo su nauja sanitarinių kelionių era, o „Wizz Air“ paskatino pramonę atsigauti sakydama „skrydžiams „taip“ ir imdamasi griežtų sveikatos bei higienos priemonių keleiviams ir įgulai apsaugoti. Nors visų „Wizz Air“ orlaivių HEPA filtrai jau filtruoja 99,7 % virusų ir bakterijų iš oro, nauji „Wizz Air“ protokolai palaiko fizinės distancijos gaires, užtikrina itin švarią aplinką lėktuve ir sumažina bet kokį nebūtiną žmonių bendravimą, taip pat užtikrina, kad WIZZ keleiviai galėtų jaustis įsitikinę, jog saugiai keliauja į paskirties vietą.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą