Kelionės

„WIZZ AIR“ NUOLAIDŲ KLUBO NARIAMS SIŪLO 20 % NUOLAIDĄ SKRYDŽIAMS: KVIEČIA APLANKYTI ĮDOMIAUSIUS FESTIVALIUS EUROPOJE

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje oro linijų bendrovė, džiaugiasi galėdama su muzikos mylėtojais, kultūros gerbėjais ir keliautojais pasidalinti išskirtine galimybe aplankyti muzikos festivalius ir aukščiausio lygio kino renginius. Turėdama daugybę maršrutų, „Wizz Air“ kviečia keliauti į populiarius renginius, vyksiančius Europoje artimiausiais mėnesiais.

„Wizz Air“ nuolaidų klubo nariams taip pat siūlo įsigyti bilietų su 20 proc. nuolaida. Bilietus atrinktiems skrydžiams galima įsigyti tik šiandien interneto svetainėje wizzair.com ar mobiliojoje programėlėje, nuolaida galioja skrydžiams, vykdomiems 2023 m. rugsėjo 1–2023 m. gruodžio 14 d.

Pasinerkite į festivalių atmosferą Lidse ir Bristolyje

Jei esate gyvų pasirodymų gerbėjas, „Wizz Air“ jums padės. Rugpjūtį vyksiančiame Lidso festivalyje pasirodys tokios didžiulės žvaigždės kaip Billie Eilish, „Imagine Dragons“ ir THE1975. Rugpjūčio 25–27 d. šiame jaudinančiame renginyje tvyros išties nuostabi atmosfera. Rezervuokite skrydį į Londoną iš Vilniaus ar Kauno ir kaupkite nepamirštamus prisiminimus.

Rugsėjo 1 ir 2 d. Bristolyje vyks festivalis „Forwards“, kuriame dalyvaus įvairūs muzikantai, o daugiausia dėmesio bus skiriama jauniems vietos atlikėjams. Festivalis teikia prioritetą tvarumui: festivalio teritorijoje nėra vienkartinio plastiko, siūloma daug vegetariško ir veganiško maisto, o keliaujama daugiausia viešuoju transportu arba pėsčiomis. Po „Wizz Air“ skrydžio į Londoną šį festivalį lengva pasiekti traukiniu.

Saulė, smėlis ir įspūdinga muzika: „Wizz Air“ skraidina į Cala Mijas festivalį

Rugpjūčio 31–rugsėjo 2 d. Malagoje vyks vienas karščiausių šių metų festivalių. Į Cala Mijas festivalį iš Vilniaus galima greitai ir pigiai nuvykti su „Wizz Air“. Vos per tris valandas atsidursite vaizdingoje pietinėje Ispanijos pakrantėje ir galėsite mėgautis tokiais atlikėjais kaip „The Strokes“ ar „Florence + The Machine“ ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Taip pat puiki idėja pratęsti viešnagę keliomis dienomis ir paatostogauti paplūdimyje.

„Wizz Air“ taip pat skraidina į reikšmingiausius kino renginius

„Wizz Air“ kryptys skirtos ne tik muzikos entuziastams – kino mėgėjai taip pat turi ko laukti. Puikus pavyzdys – spalio 4–15 d. Londone vyksiantis BFI Londono kino festivalis. Jis garsėja tarptautinėmis trumpametražių ir ilgametražių filmų premjeromis, todėl jį būtina aplankyti kinomanams. Tarp šių metų itin laukiamų filmų – Jameso Haweso „Vienas gyvenimas“ (angl. One Life) ir Emeraldo Fennello „Saltburnas“ (angl. Saltburn), žadantys įspūdingus ir užburiančius kino potyrius.

Šiais metais „Wizz Air“ skrydis į Romą taip pat yra puiki idėja kino entuziastams, nes spalio 18–29 d. čia vyks Romos kino festivalis. Vos už 39,99 euro „Wizz Air“ Lietuvos keliautojus nuskraidins į vieną svarbiausių tarptautinių kino renginių. Entuziastai neturėtų praleisti progos pasimėgauti naujais ir senais filmais kvapą gniaužiančioje aplinkoje.
Nepraleiskite progos atskleisti festivalių ir svarbiausių kino renginių magiją ir pasisemti įspūdžių, kurie išliks visam gyvenimui. Užsisakykite „Wizz Air“ skrydį jau šiandien ir mėgaukitės išskirtinėmis akimirkomis.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 185 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F23 finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., „Wizz Air“ rinkosi 51,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o ATW ją pripažino 2020-ųjų „Metų aviakompanija“. „Wizz Air“ oro industrijos transporto apdovanojimuose „Air Transport Awards“ 2019 m. ir 2023 m. buvo įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. „Wizz Air“ taip pat buvo pripažinta „Tvariausia žemų kainų aviakompanija“ tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards“ 2022 m. Azijos aviacijos centras „Wizz Air“ 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).

Parašykite komentarą