Transportas

„Wizz Air“ kuria naują mokymo centrą

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, praneša atidarysianti naują mokymo centrą. Iki 2018 m. pabaigos įrengtas mokymų centras turės 2 naujausius viso skrydžio stimuliatorius, vieną fiksuotos bazės stimuliatorių bei naujus orlaivių įgulos avarinio evakavimo ir priešgaisrinius treniruoklius.
Tęsdama spartų augimo tempą Europoje aviakompanija, per pastaruosius metus pajėgumus išauginusi 20 proc., o per ateinantį dešimtmetį trigubinsianti orlaivių bazę, atidariusi naująjį mokymo centrą išplės orlaivių įgulos pajėgumus. Laikantis griežtų standartų kas dieną bus treniruojami apie 100 skrydžių įgulos narių, o ateityje šis skaičius augs iki 250 narių.
„Iki šių metų pabaigos tarptautinę „Wizz Air“ komandą sudarys daugiau nei 1000 pilotų ir 2000 orlaivių įgulos narių, kurie nuolat bus mokomi. Tikimasi, kad tolydžio auganti kompanija šiuos skaičius per ateinantį dešimtmetį patrigubins. Naujasis mokymų centras leis plėsti treniravimosi ir įdarbinimo pajėgumus bei sustiprins įsipareigojimą siekti aukščiausių standartų, kartu palaikant spartų bendrovės augimo tempą“, – sako „Wizz Air“ vykdantysis viceprezidentas ir operacijų vadovas Diederik’as Pen’as.
Du naujuosius „Airbus A320” pilno skrydžių stimuliatorius pristatys CAE, pasaulinis civilinės aviacijos rinkos mokymo sprendimų lyderis, kuris taip pat užtikrins sklandų treniruoklių veikimą ir techninę priežiūrą per ateinančius dešimt metų.
„Didžiuojamės galėdami prisidėti prie „Wizz Air“ įgulos parengimo ir mokymosi įrangos veiklos, – sako CAE grupės prezidentas Nick’as Leontidis. – Džiaugiamės galėdami toliau bendradarbiauti su „Wizz Air“ ir palaikyti aviakompanijos augimą mūsų išmaniais mokymosi sprendimais.”
Penkių minučių atstumu nuo Budapešto Ferenco Listo tarptautinio oro uosto įsikūręs naujasis mokymų centras, pastatytas naudojant aplinką tausojančią naujausios kartos technologiją, bus didžiausias regione ir labiausiai pažengęs Centrinėje ir Rytų Europoje. Kartu su trimis stimuliatoriais ir treniruočių kabina 3,8 tūkst. kv metrų mokymosi centras turės 14 mokymosi kambarių, biuro erdvę, didelį vestibiulį ir bendrą pertraukų kambarį. Ateityje centrą galima bus plėsti papildomais stimuliatoriais ir treniruočių kambariais, kurie padės bendrovei prisitaikyti prie tolesnio augimo.
Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 96 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 141 kryptį 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4000 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2018 m. (iki kovo 31 d.) rinkosi 29,6 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. 2017 m. aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).

Parašykite komentarą