Transportas

„Wizz Air“ išrinkta viena iš dešimties saugiausių pigių skrydžių oro bendrovių pasaulyje

Vilnius, sausio 07 d. Sparčiausiai auganti Europos oro linijų bendrovė „Wizz Air” yra viena iš dešimties saugiausių pigių skydžių oro linijų pasaulyje, skelbia AirlineRatings.com, vienintelė oro linijų saugos, produktų ir COVID-19 reitingų vertinimo agentūra pasaulyje.

Saugiausių pasaulyje pigių skrydžių oro linijų dešimtuką agentūra sudarė atlikusi 385 oro linijų analizę, įvertinusi incidentų įrašus per pastaruosius dvejus metus, avarijų įrašus per pastaruosius penkerius metus, aviacijos valdymo organo (ICAO) atliktų auditų rezultatus, ES uždraustų skrydžių sąrašus ir bendrovių orlaivių amžių.

Šiuo metu vidutinis „Wizz Air” orlaivių parko amžius yra 5,1 metų. Tai vienas jauniausių ir efektyviausių orlaivių parkų pasaulyje. Pasirinktas optimalus skydžių valdymo tinklas, leidžia bendrovei išvengti sujungiamųjų skrydžių, o lengvesnės medžiagos lėktuvų salonuose sąlygoja tokią efektyvią bendrovės veiklą.
Saugumas visada buvo ir bus svarbiausias bendrovės prioritetas. Trečius metus iš eilės airlineratings.com skirtas aukščiausias saugumo įvertinimas yra „Wizz Air“ aukštos saugumo kultūros įrodymas.
Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
Į 2022 metams AirlineRatings.com redaktorių sudarytų dešimtiems saugiausių pigių skrydžių bendrovių sąrašą pagal abėcėlę patenka: „Allegiant Air“ (JAV), „EasyJet“ (Jungtinė Karalystė), „Frontier Airlines“ (JAV), „Jetstar Group“ (Australija), „JetBlue“ (JAV), „Ryanair“ (Airija), „VietJet“ (Vietnamas), „Volaris“ (Meksika), „WestJet“ (Kanada) ir „Wizz Air“ (Vengrija).

Apie „Wizz Air“
„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 145 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivio parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2021 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 10,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis. Žurnalas „World Finance Magazine“ bendrovę pripažino tvariausia oro linijų įmone 2021 m.

Parašykite komentarą