Transportas

„Wizz Air” atidaro jau 19-tą bazę bei 4 naujas kryptis

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, toliau plečia savo veiklą – Bosnijoje ir Hercegovinoje atidaroma iš viso jau 19-ta kompanijos bazė. Oro linijų bendrovė nuo kitų metų birželio Tuzloje bazuos naują „Airbus A320“ tipo orlaivį bei skraidins keleivius 4 naujomis kryptimis. Nuo birželio 26 dienos skrydžiai vyks į Miuncheno Memingeno ir Oslo Sandefjordo Torpo oro uostus, nuo birželio 28 dienos – į Frankfurto Hano ir Stokholmo Skavstos oro uostus.
„Naujos bazės atidarymas Bosnijoje ir Hercegovinoje – didelis ir svarbus žingsnis mūsų aviakompanijai. Savo veiklą Tuzloje pradėjome praėjusių metų gegužės mėnesį ir jau spėjome pervežti daugiau nei 180 tūkst. keleivių, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas György‘jus Abrán‘as, pabrėždamas, kad su šiomis naujomis kryptimis bendrovė iš Tuzlos oro uosto iš viso siūlys 9 maršrutus į 5 šalis. – Plečiama kelionių rinka Bosnijoje ir Hercegovinoje sukurs ir naujų darbo vietų šalyje bei didins vietinio verslo partnerių skaičių. Bosnija ir Hercegovina tapo jau 11-ta šalimi, kurioje yra mūsų bazės. Tikimės, kad mūsų aviakompanija taps šalies gyventojų bei svečių pasirinkimu“.
Planuojama, kad „Wizz Air“ plėtra Tuzloje ir toliau skatins darbo rinką aviacijoje bei turizmo sektorių, kadangi šalį bus galima dar lengviau pasiekti su „Wizz Air“ žemų sąnaudų skrydžiais. Bilietus, kurių kaina prasideda nuo 69,02 litų (19,99 eurų)**, naujomis kryptimis iš Tuzlos galima užsisakyti wizzair.com svetainėje.
Iš Vilniaus „Wizz Air“ lėktuvai keleivius skraidina į 11 šalių, o nuo kitų metų vasaros „Wizz Air“ siūlys net 19 skrydžio maršrutų į 12 šalių.

Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Tuzlos:
Į Dienos Pradžia Kaina nuo**
Miuncheno Memingeno oro uostą Pirmadieniais, Penktadieniais Birželio 26 d. 69,02 LTL (EUR 19.99)
Stokholmo Skavstos oro uostą Pirmadieniais, Penktadieniais Birželio 26 d. 103,55 LTL (EUR 29.99)
Frankfurto Hano oro uostą Trečiadieniais, Sekmadieniais Birželio 28 d. 86,29 LTL (EUR 24.99)
Oslo Sandefjordo Torpo oro uostą Trečiadieniais, Sekmadieniais Birželio 28 d. 103,55 LTL (EUR 29.99)

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 54 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 19 bazių ir siūlo 340 maršrutų, jungiančių 104 kryptis 36-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2100 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Iki finansinių metų pabaigos, kuri skaičiuojama 2014 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 13,9 mln. keleivių.

*Šaltinis „Innovata“. Pagal skrydžių vietų skaičių finansiniams metams, kurie baigėsi 2014 m. kovo 31 d. („FY 2014”). Vidurio ir Rytų Europos regioną sudaro Albanija, Baltarusija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Estija, Vengrija, Kosovas, Latvija, Lietuva, Makedonija, Moldavija, Juodkalnija, Lenkija, Rumunija, Rusija, Serbija, Slovakija, Slovėnija ir Ukraina.
**Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir vieną mažą saloninį bagažą

Parašykite komentarą