Darbas ir karjera

„Western Union“ Savanorystės savaitė: Vilniuje – rekordinės inkilų dirbtuvės

Birželio 13-17 dienomis per pasaulį nuvilnijo Tarptautinė savanorystės savaitė, kurią inicijavo globali piniginių perlaidų kompanija „Western Union“. „Western Union“ Savanorystės savaitė vyko 57 šalyse, tarp jų ir Lietuvoje, kurioje veikia didžiausias pasaulyje „Western Union“ paslaugų centras EUROC. Tarptautinės savanorystės savaitės metu „Western Union“ darbuotojai pakviesti prisijungti prie aibės savanoriškų veiklų. Negana to, šios savaitės metu siekta naujo Lietuvos rekordo – beveik 1000 savanorių savo rankomis sukalė 1000 inkilų.

„1000 naujų inkilų – ne tik rekordas, bet ir graži idėja, įprasminanti mūsų norą padėti gamtai ir būti socialiai atsakinga įmone. Savanoriavimas prisideda prie darbuotojų motyvacijos, produktyvumo, suteikia daug teigiamų emocijų, energijos, jėgų bei valios. Savanoriška veikla ir pagalba aplinkiniams vienija mūsų darbuotojus visame pasaulyje ir ne tik kuria vertę visuomenei, bet ir ją keičia“, – pasakojo „Western Union Foundation Lithuania“ prezidentas Sergej Sidorov.

S. Sidorov įsitikinęs, kad savanoriaudami darbuotojai įgyja naujų kompetencijų, kurias pritaiko ir kasdieniame savo darbe. Savanoriškos veiklos skatina atvirumą, kūrybinį mąstymą, ugdo lyderystės, vadovavimo gebėjimus, moko komandinio darbo.

Įmonės darbuotojai buvo kviečiami savanoriauti visą savaitę, tam buvo suteikta įvairiausių galimybių: „Western Union“ Lietuvoje darbuotojai savanoriavo daugiau nei 10 Nevyriausybinių organizacijų socialinės atsakomybės programų, tarp kurių „SOS vaikų kaimas“, „Renkuosi mokyti“, „JA Lithuania“, „LKL-WULF“, Šalčininkų vaikų dienos centras „Šaltinis“, „Maisto bankas“, kraujo donorystės centre, gyvūnų prieglaudose „Lesė“ ir „SOS gyvūnai“, taip pat savo pagalbą skyrė vaikų ir jaunimo dienos centrui „Mūsų nameliai“ bei senjorų dienos centrui „Atgaiva“.

Be to, „Western Union Foundation Lithuania“ organizavo ilgiau nei 3 dienas trukusias inkilų dirbtuves, kuriose dalyvavo beveik 1000 savanorių. Šia iniciatyva „Western Union” Lietuvoje siekia rekordo, kurį užfiksuoti pasiryžo agentūra „Factum”.

„Buvo gera pakilti nuo kompiuterio ir savo rankomis pagaminti kažką apčiuopiamo. Prieš porą dienų nebūčiau pasakius nuo ko reikia pradėti gaminti inkilus, o šiandien jau galiu girtis, kad pagaminau aštuonis. Dirbtuvėse ne tik smagiai praleidau laiką, bet ir išmokau naudotis naujais įrankiais ir padariau gerą darbą aštuonioms varnėnų šeimoms, kurios nuo šiol turės tvirtus namus“, – sakė inkilus kalusi „Western Union“ Lietuvoje darbuotoja, viena iš savanorystės savaitės iniciatorių Vilija Pleskaitė.

„Iššūkis pagaminti 1000 inkilų ir taip pasiekti naujo Lietuvos rekordo atspindi „Western Union“ Lietuvoje kultūrą. Atsidavę darbuotojai siekia aukštų tikslų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti neįveikiami, bet sunkiu darbu, bendradarbiavimu ir susitelkimu į galutinį rezultatą galime pasiekti viską. Džiaugiuosi mūsų tikslais ir didžiuojuosi būdamas tokios organizacijos dalimi“, – teigė inkilų dirbtuvių iniciatyvą organizavęs „Western Union“ Lietuvoje darbuotojas Konstantinos Angelou.

„Western Union“ Lietuvoje vieni pirmųjų pradėjo socialiai atsakingomis veiklomis motyvuoti darbuotojus. Darbuotojams suteikiama viena apmokama darbo diena savanoriškai veiklai. „Western Union Foundation Lithuania“ skatina darbuotojus Lietuvoje savanoriauti ir įsitraukti į vietinių bendruomenių veiklą. 2014 m. „Western Union“ Lietuvoje gavo Lietuvos Vyriausybės apdovanojimą už savanoriavimo kultūros skatinimą Lietuvoje.

Apie EUROC:
EUROC centras – vienas didžiausių globalių darbdavių Lietuvoje. 2015 m. Lietuvos darbo birža (LDB) apdovanojo EUROC už jaunimo integraciją į Lietuvos darbo rinką. Tais pačiais metais Lietuvos Investuotojų forumas EUROC pripažino Metų investuotoju. 2016 m. „Western Union“ Lietuvoje buvo išrinktas geriausiu Lietuvos darbdaviu bendroje kategorijoje ir finansų sektoriuje (CVOnline.lt tyrimas).

Apie „Western Union“:
„The Western Union Company“ (NYSE: WU) yra pasaulinė mokėjimų paslaugų lyderė. „Western Union“ – įskaitant specializuotas mokėjimo paslaugas: „Vigo“, „Orlandi Valuta“, „Pago Facil“ ir „Western Union Business Solutions“ – vartotojams ir verslo klientams teikia greitas, patikimas ir patogias pinigų siuntimo ir gavimo visame pasaulyje, apmokėjimų ir čekių pirkimo paslaugas. Nuo 2015 m. gruodžio 31 d. „Western Union“, „Vigo“ ir „Orlandi Valuta“ paslaugos teikiamos bendru tinklu. Paslaugų tinklą aptarnauja 500 tūkst. agentų 200 šalių ir daugiau nei 100 tūkst. bankomatų bei perlaidų kioskų visame pasaulyje. Šiomis priemonėmis įmonė gali aptarnauti daugiau nei milijardą sąskaitų visame pasaulyje. 2015-aisiais kompanija „The Western Union Company“ įvykdė 262 milijonų transakcijų tarp privačių klientų, pervesdama 82 milijardus JAV dolerių, ir įvykdė 508 milijonus verslo mokėjimų. Daugiau informacijos: www.westernunion.com.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą