Politika ir teisė

Vyko pirmasis naujosios Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdis

Balandžio 17 d. pradėjo dirbti naujai išrinkta Kėdainių rajono savivaldybės taryba bei naujasis rajono meras Valentinas Tamulis.

Posėdis tradiciškai prasidėjo nuo tarybos narių bei mero priesaikų. Taip pat šiame posėdyje buvo paskirtas naujasis rajono savivaldybės mero pavaduotojas, kurio kandidatūrai slapto balsavimo metu buvo pritarta. Juo išrinktas Paulius Aukštikalnis, visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narys. Jis darbą pradės dirbti nuo gegužės 6 dienos.

Naujai išrinktas rajono vadovas V. Tamulis džiaugėsi sklandžiai pavykusiu posėdžiu ir jame priimtais sprendimais.

„Iš tiesų džiugu, kad pirmasis rajono tarybos posėdis praėjo sklandžiai ir be jokių trikdžių. Posėdžio metu buvo priimti būtini sprendimai, ypač svarbu, kad dauguma tarybos narių pritarė Pauliaus Aukštikalnio kandidatūrai į mero pavaduotojo postą. Jį vertinu kaip perspektyvų politiką ir kompetetingą darbuotoją“, – kalbėjo meras V. Tamulis.

Taip pat tarybos posėdžio metu vienbalsiai pritarta savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio atleidimui iš užimamų pareigų. Laikinai jas pavedama eiti savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjai Kristinai Kemešienei.

Vienbalsiai buvo priimtas sprendimas iš pareigų atleisti ir administracijos direktoriaus pavaduotojus – Viačeslavą Čerenkovą bei Antaną Pavolį.

Kitas savivaldybės tarybos posėdis vyks gegužės 3 dieną.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Pranešimą paskelbė: Astijus Krauleidis, Kėdainių rajono savivaldybė

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą