Politika ir teisė

Merui Valentinui Tamuliui Kėdainių rotušėje įteiktos regalijos

Balandžio 17 d. popietę Kėdainių miesto rotušėje iškilmingos ceremonijos metu naujai išrinktam Kėdainių rajono savivaldybės vadovui Valentinui Tamuliui buvo įteiktos mero regalijos.

Priimdamas regalijas meras V. Tamulis ypač vertino gyventojų pripažinimą ir skirtą pasitikėjimą.

„Šiandien tarybos posėdžių salėje padėjęs ranką ant Lietuvos Respublikos Konstitucijos prisiekiau gerbti ir vykdyti ją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės mero pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Taip ir darysiu. Ir dar: mano rankose yra antroji praktinė Kėdainių konstitucija. Tai – žmonių prašymai. Būsiu vienodai teisingas ir Kaimui, ir Miestui, gerbsiu ir išsilavinusį, ir intelektualą, ir darbininką, ir turtingą, ir vargingai gyvenantį, ir senjorą, ir jauną žmogų. Kalbėsiuosi ir su tais, kurie gali dalintis, ir su tais, kuriems trūksta“, – priimdamas regalijas – kalbėjo V. Tamulis.

Rajono vadovą V. Tamulį iškilmių metu sveikino šeima, Kėdainių rajono savivaldybės Tarybos nariai ir administracijos skyrių vedėjai, Lietuvos Respublikos Seimo narys Darius Kaminskas, Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai – Mykolas Arlauskas ir Kęstutis Rimkus. Taip pat rajono mokinių savivalda bei gimnazijų vadovai, nusipelnę kraštui moksleiviai, seniūnijų atstovai, garbūs rajono žmonės, verslininkai, baikerių klubo „Born Again MCC“ nariai.

Kėdainių rajono savivaldybės meras V. Tamulis džiaugėsi tokiu gausiu būriu susirinkusių kraštiečių, kurie išreiškė jam pasitikėjimą.

Karybos paveldo klubas „Kauno pavieto laisvieji šauliai“ iš 1807 m. pavyzdžio 1sw Grifovalio sistemos raitosios artilerijos patrankos iškilmingai šovė 3 simbolines iškilmes užtvirtinančias salves – už Lietuvą, už Kėdainių rajono žmones ir jų ateitį.

Pavakarę Šv. Jurgio bažnyčioje, kuri yra naujojo rajono savivaldybės mero V. Tamulio parapijos bažnyčia, Šv. Mišias aukos kunigas Artūras Stanevičius.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

Pranešimą paskelbė: Astijus Krauleidis, Kėdainių rajono savivaldybė

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą